Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 20.jūlijs
Ramona, Ritma
16.64'C
vējš: 3.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Sadalītas “Tukuma sporta laureāta 2022” balvas; par mūža ieguldījumu balvu saņēma Vilnis Kozlovskis


Sadalītas “Tukuma sporta laureāta 2022” balvas; par mūža ieguldījumu balvu saņēma Vilnis Kozlovskis
Foto: Tukuma novada pašvaldība

24. februāra pasākumā “Tukuma novada sporta laureāts 2022” godināja labākos Tukuma novada sportistus un sportistes, komandas, sporta pasākumus un atbalstītājus.

Svinīgā sveikšana notika Jaunpils pilī, kur šogad pirmo reizi pēc administratīvi teritoriālās reformas daudz plašākā mērogā pulcējās novada labākie sportisti un viņu atbalstītāji. Laureātus godināja 14 nominācijās.

Uzmundrinošus vārdus sportistiem teica Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa. Politiķis atzinīgi novērtēja sportistu sniegumu un Tukuma novada pašvaldības vārdā īpaši pateicās vietējiem uzņēmumiem, kuri ar finansiālu atbalstu palīdz dažādu sporta pasākumu norisē. Pateicības saņēma SIA “Stiga RM”, AS “Tukuma piens”, SIA “Telms”, SIA “Rotas”, SIA “Notta” un SIA “VSD Serviss”, SIA “ERKA RM”.

Pasākumu vadīja Latvijas Televīzijas sporta žurnālists Reinis Ošenieks, bet par muzikālo noformējumu parūpējās Tukuma deju skola “Demo”, tukumniece Gunta Meņģele un grupa “Lustīgais Blumīzers”.

Pēc Sporta komisijas vērtējuma godpilno Tukuma novada “Labākā sportista” titulu ieguva Kristers Zoriks. Latvijas izlases dalībnieks basketbolā pērn bijis Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas čempions un Latvijas kausa ieguvējs. Balvai bija nominēts arī Dāvis Spriņģis, Emīls Vasermanis, Lauris Strautmanis un Edgars Skrīvers.

Par novada “Labāko sportisti” tika kronēta Rūta Leila Spriņģe, kura Tukuma novada vārdu slavinājusi un godpilnas vietas izcīnījusi Baltijas kausā šaušanā, Latvijas Junioru čempionātā u.c. Šajā nominācijā uz balvu pretendēja arī Eimija Misjuro, Alise Ciemiņa, Santa Ersta un Baiba Frišenbrūdere.

Balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu sportā” saņēma bokseris, bijušais treneris un trīskārtējais Latvijas čempions Vilnis Kozlovskis. Sporta pasaulē Viļņa Kozlovska vārds komentārus neprasa – ringā, kur kopumā aizvadītas vairāk nekā 100 spēles, gūti ievērojami panākumi un izskoloti lieliski cīņu sporta lietpratēji. Daudzus gadus paralēli trenera arodam Kozlovskis bijis audzēkņu iecienīts sporta skolotājs Tukuma 2. vidusskolā un vēlāk arī Tukuma internātpamatskolā. Par entuziasmu un aizrautību sportiska un veselīga dzīvesveida veicināšanā Tukuma novadā 2017. gadā Vilnim Kozlovskim pasniegts Tukuma novada domes Atzinības raksts.

Nominācijā “Labākā jaunā sportiste" balvu saņēma Kitija Martini-Ādamsone, kurai pērn 1. vietu izdevās izcīnīt Latvijas U18 čempionātā pludmales volejbolā telpās un U18 Latvijas kausā iekštelpās, kā arī gūtas citas godalgotas vietas. Balvai bija nominēta arī Mona Patmalniece un Agneta Muskeite.

Balvu divās nominācijā – “Labākā jaunais sportists” un “Gada uzlecošā zvaigzne” – ieguva daudzsološais sportists, Latvijas izlases dalībnieks volejbolā U20 Kaspars Kronbergs. Vēl balvai “Labākais jaunais sportists” bija nominēts Leonards Čevers un Rainers Dārziņš.

Kategorijā “Labākā vecmeistaru sportā” uzvaras laurus plūca Modra Liepiņa, kura pērn 1. vietu ieguva Pasaules čempionātā vieglatlētikā vecmeistariem 10 km soļošanā S35 un 2. vietu izcīnīja Pasaules čempionātā vieglatlētikā soļošanā komandām S35. Pirmās vietas Modra izcīnījusi gan Baltijas čempionātā veterāniem gan Latvijas čempionātā. Balvas saņemšanai bija nominēta arī Baiba Frišenbrūdere un Liene Gudriniece.

Par “Labāko vecmeistaru sportā” atzīts Ēriks Kanbergs, kuram pērn izdevās iegūt 1. vietu Eiropas čempionātā klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, veterānu 40+ M1 grupā, svara kategorijā 93 kg pieveicot 195 kg. Balvai vēl bija nominēts Pēteris Meija un Tālivaldis Krūmiņš.

Nominācijā “Labākais tehniskajos sporta veidos” balvu saņēma Jānis Jurka, kurš izcili sevi parādīja un novada vārdu cildināja Ziemeļeiropas čempionātā driftā PRO grupā. Šajā kategorijā bija nominēts arī Jānis Baumanis un Adrians Lasis.

Balva “Labākais treneris” tika pasniegta šaušanas trenerim Zigfrīdam Markainim, kurš ir Tukuma vadošo šāvēju Laura Strautmaņa un Emīla Vasermaņa treneris. Nominēts bija arī Jānis Ozols un Kristaps Dišlers.

Par “Gada cilvēku para sportā” nominēta Margita Kanopka, kura pērn pirmās vietas ieguvusi Latvijas čempionātā ložu šaušanā ar pneimatiskiem ieročiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Paralimpiskajā Polijas atklātajā čempionātā sporta šaušanā.

Nominācijā “Nozīmīgākais sporta spēļu komandas sasniegums” balvu piešķīra Futbola klubam "Tukums2000/Telms". Šajā kategorijā nominēts arī basketbola klubs "Kandava/Anzāģe", Basketbola skola “Tukums”, florbola klubs "Irlava", hokeja klubs "Tukums/Venta" un basketbola klubs “Jaunpils”.

Arī šogad ar lielu nepacietību un skaļām ovācijām tika sagaidīti nominācijas “Populārākā sportiste” un “Populārākais sportists” ieguvēji, par kuriem iepriekš ikvienam bija iespēja nobalsot Tukuma novada pašvaldības Facebook lapā. Gada populārākās sportistes titulu ieguva breika dejotāja Mona Patmalniece, savukārt balsojumā pārliecinošs līderis bija bobslejists Dāvis Spriņģis, kurš tika nominēts par gada populārāko sportistu.

 

Resurss: tukums.lvatjaunots: 2023.g 27.februārī | Tukuma Balss (x668)
Novados, Tukums, Sports

Štromanis un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
Štromanis un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
2024.g 17.jūlijā | Tukuma Balss (x77)
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
vakar | Tukuma Balss (x337)
Sesks uzvar Latvijas rallija trešajā ātrumposmā Tukuma pusē
Sesks uzvar Latvijas rallija trešajā ātrumposmā Tukuma pusē
vakar | Tukuma Balss (x388)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies