Alfs, Bernadeta, Mintauts
3.64'C
vējš: 2.9m/s

Uģis Andersons uzvar Latvijas skijoringa čempionāta 3. posmā

25. februārī Zaubē tika aizvadīts Latvijas skijoringa čempionāta 3. posms, kurā "Retro" (RTK) klasē uzvaru divu braucienu summā izcīnīja tukumnieks Uģis Andersons ar līdzbraucēju (slēpotāju) Aldi Senbergu.

Andersons startēja arī LMK, kur pirmajā braucienā piedzīvots slēpotāja Ģirta Mironoviča kritiens un motocikla ķibeles, līdz ar to pirmais brauciens palika bez punktiem. Uz otro braucienu Andersons/Mironovičs startēja ar Uģa retro motociklu un izcīnīja 5. vietu, kas divu braucienu summā deva septīto pozīciju.

atjaunots: 2023.g 26.februārī | Tukuma Balss (x379)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

"Tukums 2000"/"Telms" sensacionāli uzveic "Riga FC"
šodien | Tukuma Balss (x27)
Kristaps Jākobsons kļūst par Polijas čempionu hokejā
vakar | Tukuma Balss (x32)
Štrodaham, Zambergam un Šahinam medaļas Latvijas čempionāta 2. posmā Cross Country