Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 16.jūnijs
Justīne, Juta
11.64'C
vējš: 2.95m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Levits nekandidēs uz otru termiņu Valsts prezidenta amatā


Levits nekandidēs uz otru termiņu Valsts prezidenta amatā
Foto: president.lv

Pašreizējais Valsts prezidents Egils Levits tomēr nolēmis nekandidēt uz otro pilnvaru termiņu, ziņots Valsts prezidenta kancilejas paziņojumā.

 

Levits paziņojumā medijiem norādīja, ka koalīcija Valsts prezidenta vēlēšanu jautājumā ir sašķēlusies, jo nevienam no kandidātiem neesot skaidra vairākuma.

"Šādā situācijā pastāv reāla iespēja, ka Valsts prezidenta ievēlēšanā izšķirošās balsis būtu partijām, kuras nepārstāv Latvijas latvisko un rietumniecisko kursu. Būtu naivi iedomāties, ka šo spēku balsis tiktu atdotas tāpat vien, bez politiska nodoma. Par to būs ilgstoši jāmaksā sava cena. Tas būtu signāls, ka tik būtiskā jautājumā kā Valsts prezidenta ievēlēšanā par līdznoteicējiem var kļūt prokremliskas un ar oligarhiem saistītas aprindas. Tas atstās zīmogu uz Valsts prezidenta amatu, radīs viņam grūtības pārstāvēt Latvijas intereses un uzturēt uzticības pilnu dialogu ar mūsu sabiedrotajiem. Tas radīs šaubas par Latvijas politisko kursu," paziņojumā norādīja Levits.

Levits uzskata, ka iepriekš minētais trauslajā drošības situācijā raidītu nepareizu signālu "gan mūsu pašu pilsoņiem, gan mūsu sabiedrotajiem, gan Maskavai".

"Ņemot vērā patlaban briestošo de facto koalīciju ar prokremliski noskaņotiem un ar oligarhiem saistītiem politiskiem spēkiem, esmu nolēmis 31. maijā Valsts prezidenta vēlēšanās nepiedalīties," norādīja Levits.

 

Resurss: president.lv

 

 atjaunots: 2023.g 10.maijā | Tukuma Balss (x169)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies