4.64'C
vējš: 3.09m/s

tukumametals

Markuss Kokins Latvijas čempionāta sezonu sāk ar uzvaru 125cc klasē

Aizputē, “Misiņkalna” mototrasē aizvadīts Latvijas motokrosa čempionāta 1. posms, kurā kopā pie starta barjeras stājās 206 sportisti. MX125 klasē nepārspēts divu braucienu summā palika Tukuma novada sportists Markuss Kokins.

Kokins gan kvalifikācijā, gan pirmajā un otrajā braucienā izcīnīja pārliecinošas uzvaras, divu braucienu summā ar sešu punktu pārsvaru apsteidzot Tomasu Šaicānu.

Nedaudz sliktāk MX OPEN klasē 450cc motociklu konkurencē veicās Aleksandram Markovam, kurš ieņēma 26. vietu.

Tāpat ne īpaši veiksmīgs posms bija Markusam Auniņam ar Lotāru Aleksejevu, kuri par medaļām spēkojās blakusvāģu klases ieskaitē. Pirmajā braucienā tukumnieki finišu sasniedza kā devītie, bet otrajā palika bez rezultāta, kas summā viņiem deva 11. vietu. Par uzvarētājiem kļuva brāļi Daniels un Bruno Lielbārži, otrie palika Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš, bet trešie - Tanels Rēsna un Stens Nitso no Igaunijas.

Resurss: LaMSF Motokrosa komisija

atjaunots: 2023.g 01.maijā | Tukuma Balss (x227)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"