Jāzeps
1.64'C
vējš: 1.04m/s

FK "Tukums 2000" uzveic FK "Super Nova"

Latvijas futbola Virslīgas mačā “Tukums 2000/Telms” savā laukumā ar rezultātu 3:2 pieveica “Super Nova Salaspils” komandu.

Pirmajā puslaikā dominēja tukumnieki, kas jau septītajā minūtē izvirzījās priekšgalā.  Vārtusa guva Roberts Meļķis. Mājinieki pārsvaru divkāršoja 26. minūtē, stūra sitiena izspēli ar diviem netraucētiem sitieniem no vārtu priekšas noslēdzot Arturam Krancmanim.

“Tukums 2000” futbolistu sistās bumbas pirmajā puslaikā divreiz atdūrās pret vārtu konstrukciju – reizi pret vārtu stabu un reizi pret pārliktni.

"Super Nova" atbildēja ar pieredzējušā Eduarda Višņakova sitienu, ko atvairīja Sergejs Vilkovs. Puslaika izskaņā "Super Nova" padevās kvalitatīvi izspēlēt stūra sitienu, no vārtu līnijas bumbu izsitot vienam no tukumnieku aizsargiem.

Mājinieki vārtus guva arī otrā puslaika septītajā minūtē, kad Bogdans Samoilovs bumbu izspēlēja cauri "Super Nova" aizsardzības pēdējai līnijai, 20 gadīgajam Meļķim vēlreiz padarot darbu uzbrukuma smailē (3:0) un nokārtojot savu pirmo dubli Virslīgā.

Pēc sešām minūtēm "Super Nova" gan spēja pietuvoties līdz 1:3, viesu līderim Denisam Rakelam izmantojot 11 metru soda sitienu. Pārkāpumu soda laukumā, nogāžot Kristeru Lūsiņu, izdarīja Rūdolfs Reingolcs.

Neilgi pēc tam bīstamu Rakela sitienu atvairīja Vilkovs, savukārt 64. minūtē standartsituācijā no laukuma stūra pēc Jevgenija Miņina centrējuma pa taisno ielidoja vārtu tālajā stūrī (2:3).

"Super Nova" apņēmīgi metās atspēlēties, taču bija tuvāk vēl vienu vārtu zaudēšanai nekā gūšanai. 78. minūtē tiesnesis Andris Treimanis nozīmēja pendeli uz "Super Nova" vārtiem. "Tukuma 2000" štata 11 metru sitienu izpildītājs iespēju neizmantoja, Soloham atvairot Ķirša sitienu.

Jūnija pirmajā dienā tukumnieki spēlēs Liepājā, savukārt maija pēdējā dienā "Super Nova" viesosies pie sacensību līderes "Riga".

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 27.maijā | Tukuma Balss (x299)