0.64'C
vējš: 1.79m/s

"Tukums 2000" izbraukumā uzveic "Liepāju"

"Tukums 2000" pussargs Ingars Sarmis Stuglis. Foto: Margarita Vigule/gorod.lv

Latvijas futbola Virslīgas izbraukuma spēlē "Tukums 2000/Telms" vienība šodien ar rezultātu 1:0 pārspēja "Liepāju".Tukumnieku labā vārtus guva Arturs Krancmanis.

Pirmajā puslaikā komandas saspēlē pieļāva lērumu kļūdu, vienīgo vārtu gūšanas momentu cīņas pirmajā cēlienā noorganizējot "Liepājai", 39. minūtē pret vārtiem izraujoties brazīlietim Dodo, kurš sitienā ar kreiso kāju bumbu raidīja gar vārtiem.

16. minūtē tiesnesis Kristaps Ratnieks pēc "Tukuma 2000" veiktā centrējuma soda laukumā nozīmēja uz 11 metru atzīmi, "Liepājas" ukrainim Jurijam Matem savā soda laukumā šķietami aizķerot nokritušo pretspēlētāju. Tomēr video atkārtojumā tika fiksēts, ka tukumnieks paklupa pats aiz savas kājas, tiesnesim anulējot iepriekšējo lēmumu.

56. minūtē viesi izvirzījās priekšgalā (1:0), otrā tempa uzbrukumā pēc stūra sitiena izspēles diviem Tukuma kluba futbolistiem pagarinot komandas biedra veikto centrējumu un no vārtu priekšas bumbu vārtu tīklā triecot Arturam Krancmanim.

Atlikušajā spēles laikā enerģiskāk spēlēja Tukuma komanda, neiesēžoties aizsardzībā, tomēr arī cītīgi darbojoties spēlē bez bumbas, izsekojot katram "Liepājas" uzbrukuma mēģinājumam.

Šodien vienu no viduvējākajiem sniegumiem kluba pastāvēšanas vēsturē parādījusī "Liepāja" 5. jūnijā viesosies Daugavpilī. Tukumnieki dienu vēlāk uzņems "Audu".

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 01.jūnijā | Tukuma Balss (x201)