Bārbala, Līksma
5.64'C
vējš: 2.33m/s

Tukuma BMX riteņbraucēji aizvadījuši labus startus Latvijas kausa 3.posmā

Tukuma BMX kluba riteņbraucēji atpūtas parkā "Avoti", Valmierā aizvadījuši Latvijas BMX kausa 3. posma sacensības, kas vienlaicīgi bija arī Valmiera novada kausa izcīņa. Kopumā uz starta izgāja 400 dalībieku no Latvijas,  Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Slovākijas.

Pro grupā no Tukuma starēja Dreiks Suveizda, izcīnot augsto 5. vietu.Savukārt Krūzeri 13-24 grupā Suveizdam uzvara.

Augstvērtīgu sniegumu nodemonstrēja Roberts Spirģis, B10 vecuma grupā izcīnot sudraba medaļu. Rihards Kjahars bija septītais, bet Rainers Vate šajā pašā grupā 37 sportistu konkurencē ierindojās 8. pozīcijā.

B8 vecuma grupā bronza godalgu 45 riteņbraucēju konkurencē ieguva Miķelis Saulītis, Jēkabs Kļava palika sestais, Jēkabs Nikolājevs finišēja 14. pozīcijā, Kristers Granapskis ieguva 34. vietu, savukārt Kristofers Nolle ierindojās 37. vietā.

B6 grupā Kristaps Kjahjars izcīnīja 20.vietu. B9 grupā Kristers Zeltiņš izcīnīja izcīnīja 17. vietu, Mārcim Zaļajam 31. vieta.

G9 vecuma grupā mneitenēm no "BMX Tukums" kluba startēja Emīlija Rieksta, kura pēc pirmā brauciena izstājās un ieskaites punktus neguva.

atjaunots: 2023.g 05.jūnijā | Tukuma Balss (x481)