Mirta, Ziedīte
4.64'C
vējš: 2.9m/s

Tukumnieki pārcieš auksto dušu, kompensācijā izrauj punktu pret ''Audu''

6. jūnijā savā laukumā "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 17.kārtas spēli aizvadīja "Tukums 2000"/"Telms" futbolisti, kas atspēlēja divu vārtu deficītu pret  "Auda" un beidza cīņu neizšķirti - 2:2.

Rezultātu "Auda" atklāja desmitajā minūtē, kad pēc Abioduna Ogunniji centrējuma no labās puses vārtus no vārtsarga līnijas, ar galvu raidot bumbu vārtu kreisajā stūrī, guva Aleksejs Saveļjevs.

2:0 viesi panāca, kad 19.minūtē pēc Daniila Ulimbaševa izpildītā stūra sitiena izpildes no labās puses bumbu vārtos kritienā no vārtsarga laukuma līnijas iedzina Jans Bergkvists.

Tikai četras minūtes bija vajadzīgas mājiniekiem, lai vienus vārtus atgūtu. Uz sava soda laukuma robežas kļūdījās Niko Bretšneiders, kuram bumbu atņēma Ingars Sarmis Stuglis, piespēlējot soda laukumā pa labi Armanam Galajam, kurš bumbu raidīja vārtu kreisajā stūrī. Bumba, atsitusies pret vārtu stabu, iespurdza vārtos.

Kad jau likās, ka "Auda" revanšēsies par zaudējumu sezonas pirmajā savstarpējā spēlē, mača kompensācijas laika otrajā minūtē pēc Fausta Steponaviča piespēles vārtus guva Roberts Meļķis. Spēle noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 2:2.

Gan ''Audai'', gan tukumniekiem pārtrūka divu uzvaru virkne. ''Tukums 2000/Telms'' ar 16 punktiem 17 cīņās sezonas kopvērtējumā ir astotie desmit klubu konkurencē Virslīgā.

"Paldies puišiem par parādīto spēles cīņassparu un raksturu šodienas spēlē, paldies skatītājiem par atbalstu laukuma malā - esam gandarīti par izcīnīto punktu. Protams, priekšā vēl daudz un sarežģītas spēles šajā sezonā, bet patreizējā situācijā šī spēle mums kalpo kā pierādījums, ka esam spējīgi cīnīties ar visiem pretiniekiem. Izmantojot iespēju, vēlētos uzaicināt visus uz nākamo mājas spēli jau šajā sestdienā, kad Tukumā viesosies FS Jelgava. Gaidām pilnas tribīnes un pozitīvu atbalstu laukuma malā," oficiālajā komandas mājas lapā citēts "Tukums 2000/TELMS" galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 06.jūnijā | Tukuma Balss (x277)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"