Gundega, Terēze
7.64'C
vējš: 2.52m/s

Markuss Kokins uzvar Lietuvas čempionāta 1.posmā

Aizvadītajā nedēļas nogalē notika atklātā Lietuvas motokrosa čempionāta 1. posms, kurā 125cc klasē nepārspēts divu braucienu summā palika tukumnieks Markuss Kokins.

Tukuma novada motosportists jau kvalifikācijā bija ātrākais pilots trasē un savu līdera statusu nodemonstrēja uzvarot abos pamatbraucienos un svinot uzvaru summā.

Kokins pēc panākuma 125cc klasē, izmēģināja savus spēkus jau MX2 klasē, kur 16 sportistu konkurencē izcīnīja 4. vietu. Šajā klasē uzvarēja Lietuvas izlases braucējs, kurš piedalās arī MX2 pasaules čempionāta posmos - Erlandas Mackonis, otrais palika slavenā Laura Freiberga dēls Uldis Freibergs, bet trešais - Vitautas Bučas.

Nākamās sacensības Markuss Kokins aizvadīs jau svētdien, 18.jūnijā, piedaloties Latvijas čempionāta 2. posmā Dobelē. Pēc aizvadītā pirmā posma Kokins ir Latvijas čempionāta līderis 125cc klasē.

Resurss: LaMSF

atjaunots: 2023.g 12.jūnijā | Tukuma Balss (x721)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"