Alfs, Bernadeta, Mintauts
8.64'C
vējš: 4.57m/s

FK "Tukums 2000" atspēlējas no 0:1 un sagrauj FK "Audu"

„Komanda.lv” pirmajā līgā futbolā tika aizvadīta ļoti dramatiska spēle, kurā līgas līdervienība FK "Tukums 2000" izbraukumā tikās ar kādreizējo virslīgas klubu FK "Auda". Pirmajā puslaikā tukumnieki bija iedzinējos ar 0:1, taču otrajā taimā Tukuma sportisti nodemonstrēja savu favorīta statusu, sagraujot pretiniekus ar rezultātu 7:1.

„Auda” spēli sagaidīja, esot iesaistīta sīvā cīņā par otro vietu pirmajā līgā, un ciemos ieradās līdervienība „Tukums 2000/TSS”, kas augusta pirmajā pusē nemaz nebija uzrādījusi tik pārliecinošus rezultātus. Arī šodien Tukumam pirmais puslaiks neizdevās kā cerēts, un „Auda” to pabeidza ar vadību 1:0.

Taču otrajā puslaikā „Auda” pārsvars izkūpēja kā nebijis, un jau pēc desmit minūtēm otrajā puslaikā rezultāts bija 3:1 „Tukuma” labā. Divus vārtus bija guvis Pāvels Pilāts, bet ar to „Auda” sasišana nebeidzās – „Tukums” nākamo 15 minūšu laikā iesita vēl trīs vārtus, bet beigās tika nokārtots graujošais rezultāts 7:1. Divus vārtus šajā mačā guva arī Terenss Muimbā, bet Šuma Nagamatsu ar vienu vārtu guvumu labāko snaiperu sarakstā panāca savu komandas biedru Lulū Pamā, kurš šodien vārtus neiesita.