Gundega, Terēze
5.64'C
vējš: 2.6m/s

Edgars Logins NBS sacensībās svara spiešanā guļus izcīna 3.vietu

Noslēgušās 2023. gada Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Spartakiādes sacensības spiešanā guļus, kur svara kategorijā līdz 74 kg starp vīriešiem 3. vietu izcīnīja tukumnieks Edgars Logins.

Pirmo reizi Latvijas pauerliftinga vēsturē turnīrs norisinājās summējot sportista izcīnītās vietas spiešanā guļus uz maksimālo svaru un spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

Vingrinājumā uz maksimālo pacelto svaru Edgars Logins no krūtīm uzspieda 132,5 kg, bet uz atkārtojuma reizēm 73 kg svaru, kas ir sportista paša svars, Tukuma spoortists pacēla 27 reizes un summā izcīnīja bronzas medaļu.

Komandu vērtējumā visvairāk punktu guva Sauszemes Spēku mehanizētajai kājnieku brigāde, aiz viņiem ierindojās Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde un Militārā Policija.

atjaunots: 2023.g 14.jūnijā | Tukuma Balss (x413)
Novados, Tukums, Sports, Spēka sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"