Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
9.64'C
vējš: 3.19m/s

Kristers un Nikolass Drengeri no Kandavas gūst uzvaras airēšanas sacensībās

3. jūnijā Daugavpilī, Stropu ezera airēšanas distancē notika Latvijas Republikas kausa izcīņas un Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas (DISVS) kausa izcīņas sacensības airēšanā, kurās godalgotas vietas izcīnīja kandavnieki Nikolass un Kristers Drengeri.

DISVS kausā tika noskaidroti spēcīgākie juniori pārairu četrinieku un nepāru četrinieku laivu klasēs, kā arī juniores pārairu četrinieku laivu klasē 500 metru distancē, bet Latvijas Republikas Kausa izcīņā tika noskaidroti spēcīgākie sportisti Open grupā vieninieku un bezstūrmaņa divnieka laivu klasēs 2000 metru distancē.
 DISVS Kausa izcīņā pārairu četriniekā sīvā cīņā uzvarēja un 1. vietu ieguva kandavnieks Kristers Drengers, Madars Blumbergs, Arnolds Arsentjevs un Toms Mulareks.

Savukārt, 2. vietu Latvijas Republikas kausa izcīņā pārairu divniekos izcīnīja Nikolass Drengers un Jēkabs Bikše.

Kandavnieki Nikolass un Kristers Drengeri mācījušies Kandavas Reģionālajā pamatskolā, bet pēc 8.klases mācības turpina Murjāņu sporta ģimnāzijas Jūrmalas filiālē, kur tiek sagatavoti jaunie airētāji.
Resurss: kandava.lv

atjaunots: 2023.g 03.jūnijā | Tukuma Balss (x114)
Novados, Kandava, Sports

Latvijas U18 hokejisti iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
aizvakar | Tukuma Balss (x138)
Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
aizvakar | Tukuma Balss (x57)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši