Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
17.64'C
vējš: 0.22m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Jaunpilī tiks aizvadīts jau piektais “Līgo kauss” motokrosā pēc kārtas


Jaunpilī tiks aizvadīts jau piektais “Līgo kauss” motokrosā pēc kārtas
Foto: Mārcis Stiprais

Jau šajā nedēļas nogalē, 25. jūnijā, Tukuma novada Jaunpilī Nacionālā kausa 4. posma ietvaros piekto gadu pēc kārtas norisināsies “Līgo kauss” motokrosā.


Kā pirms diviem gadiem atklāja Jaunpils posma organizators Ikars Leimanis, doma par “Līgo kausa” organizēšanu radās spontāni, taču tajā pašā reizē apdomāti. Ap Līgo svētkiem parasti motokrosa sacensību nebija un viņš vēlējās kaut ko šajā sakarā mainīt, jo pašam 21. jūnijā ir dzimšanas diena. Kā svētki, tā arī sacensības viņam ir ļoti svarīgas, jo tieši 21. jūnijā viņš svin savu dzimšanas dienu, tāpēc 2019. gada 21. jūnijā tika uzorganizēts nu jau par tradīciju kļuvušais pirmais “Līgo kauss”.

 

Kā tas ierasts Nacionālā kausa sacensībās, sportisti tiks sadalīti desmit dažādās klasēs - MX50, MX65, MX85, PitBike MX Zero, MX D, MX C, MX B, MX A un prestižā MX PRO. Īpaši apbalvota tiks MX PRO klase, kurā TOP5 ātrākie braucēji iegūs iespaidīga naudas balvas. Uzvarētājs tiks pie 600 eiro, 2. vieta – 400 eiro, 3. vieta – 200 eiro, 4. un 5. vieta – 100 eiro.   

 

Pašā prestižākajā MX PRO klasē pēc aizvadītajiem trim posmiem sacensību sezonas kopvērtējuma līderis šobrīd ir Aleksis Araids (VV Moto Racing team), aiz viņa godalgotajā trijniekā ierindojušies Rauls Blumfelds (KTM Motofavorīts) un Andis Valts (Moto Mafia). Pa vienam posmam Nacionālajā kausā šosezon nostartējuši pasaules un Eiropas čempionāta dalībnieki tādi kā Andero Lusbo no Igaunijas, Mairis Pumpurs (MX Moduls), Markuss Kokins (MX Moduls), kā arī leģendārais Lauris Freibergs (F.F.F. sporta klubs) un citi.

 

MX A grupā šobrīd kopvērtējuma tabulas pašā augšējā ailītē stāv Kristera Zemmera vārds, kurš par 14 punktiem apsteidzis Jāni Riteru no “GF Racing Team”. TOP3 noslēdz Kārlis Roberts Elksnis (MX Ādaži). No labāko trijnieka tikai divu punktu attālumā ir 2002. gada Latvijas izlases dalībnieks startpam Nāciju kausā Artūrs Līcītis (Saules sporta klubs).

 

MX B klasē vadības grožus savās rokās pirms Jaunpils posma tur Gints Baldiņš (Saldus ActionSports/DIRTCORE.LV), kurš uz doto mirkli par diviem punktiem priekšā Dāvidam Dīvam Vītolam (AMK Bieriņi), bet par deviņiem punktiem apsteidz trešajā pozīcijā esošo Ričardu Billi.

 

MX C klasē līderis ir Markuss Ciršs (MX Ķekava), otrais – Guntis Valters (MK Stende), bet bronzas ailītē sezonas kopvērtējumā ieriktējies Kristers Balandiņš (Saldus motoklubs).

 

Viskuplāk pārstāvētajā MX D klasē sacensību līderis ir Gatis Putniņš (Moto AZ), viņam seko Jurijs Ļevdanskis (Jāņa Vintera Moto Team Riga) un Dagnis Cinovskis (Saldus motoklubs).

 

Pārējo klašu kopvērtējuma rezultātus atradīsiet šeit: Speedhive - All Event Results (mylaps.com)

 

Resurss: LaMSFatjaunots: 2023.g 22.jūnijā | Tukuma Balss (x576)
Novados, Jaunpils, Sports, Motoru sports

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x91)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x14)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies