Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
18.64'C
vējš: 0.22m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Jaunpilī aizvadīts jau piektais “Līgo kauss” motokrosā


Jaunpilī aizvadīts jau piektais “Līgo kauss” motokrosā
Foto: Andris Smilšarājs

Svētdien, 25. jūnijā, Nacionālā kausa 4. posma ietvaros Tukuma novada Jaunpils trasē tika aizvadīts piektais “Līgo kauss” motokrosā. Dēļ pamatīgām lietus brāzmām un krusas, kas veicināja trases applūšanu, vairākās klasēs tika atcelti otrie braucieni un uzvarētāji noteikti pēc pirmā brauciena rezultātiem.

 
Šajās sacensībās varēja piemērot seno latviešu teicienu: “Lija kā pa Jāņiem”, jo tā arī bija, un rezultātā dēļ stiprām lietusgāzēm un applūdušas trases bija jāatceļ vairākām klasēm otrie braucieni. Abus braucienus uzspēja aizvadīt tikai MX50, MX65, MX85, MX Zero un Pitbike MX klases, savukārt lielo klašu braucējiem izdevās izbraukt tikai vienu braucienu, pēc kā rezultātiem arī tika noteikti uzvarētāji.

 
“Līgo kausa” organizators Ikars Leimanis: “Diemžēl neskatoties uz lielo balvu fondu, Pro klases braucēji nebija tik kupli pārstāvēti kā sākumā bija domāts. Bet pārējās klasēs braucēju netrūka. Ja dalībnieku sanāksmē pie starta barjeras saņēmu komplimentus un aplausus par trases ideālo stāvokli no sportistu puses, tad jau laikam tā bija. Ar nožēlu jāsaka, ka sacensības nācās pārtraukt pilnīgi drastisko laika apstākļu dēļ. Ļoti spēcīgs lietus, krusa, zibens pielika punktu piektajam Jaunpils “Līgo kausam””.

 

Pašā prestižākajā MX PRO klasē, kurā uz starta stājās astoņi braucēji, ātrākais trasē bija “MX Moduls” pārstāvis Kārlis Kalējs, kurš savu tuvāko sekotāju tukumnieku Markusu Kokinu (MX Moduls) apsteidza par gandrīz 42 sekundēm. Kā trešais finišu sasniedza Andis Valts (Moto Mafia), izcīnot Jaunpils posma bronzas medaļu. TOP5 vēl iekļuva Rūdolfs Stankus (SG ACTION Ozolnieki) un Aleksis Araids (VV Moto Racing Team). Sacensību organizators bija parūpējies, lai ātrāko braucēju piecinieks šajā klasē tiktu pie iespaidīgām naudas balvām. MX PRO klases uzvarētājs ieguva 600 eiro, 2. vietai – 400 eiro, 3. vietai – 200 eiro, bet ceturtās un piektās pozīcijas ieguvēji katrs tika pie 100 eiro.

 

Citās klasēs arī sportisti tika apbalvoti ar vērtīgām un noderīgām palvām, protams, arī ar medaļām un kausiem. No Tukuma sportistiem MX A klasē neviens nestartēja, bet MX B grupā uz starta izgāja Mareks Birziņš, izcīnot 15. vietu. MX C klasē augsto 7. vietu ieguva Artūrs Akmeņkalns no "Tukuma motokluba TMK", savukārt 14. pozīcijā ierindojās savulaik Tukumā dzīvojošais Žaks Jaunbrālis. MX D klasē Aleksandrs Markovs tika pie 22. vietas.

 

Ļoti veiksmīgas Jaunpils sacensības izvērtās Mareka Lavrova vadītā kluba "ML Moto" sportistiem, kuri startēja MX Zero grupā. Šajā klasē uzvaras laurus plūca Jānis Dūklavs - Dubrinieks, bet otrais palika cits "ML Moto" pārstāvis Šērons Rappai.

 

Resurss: LaMSF


 atjaunots: 2023.g 26.jūnijā | Tukuma Balss (x624)
Novados, Jaunpils, Sports, Motoru sports

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x93)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x14)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies