Gundega, Terēze
10.64'C
vējš: 2.02m/s

Freināts un Levāns “Avoti Lizums XCO” krosā izcīna bronzas medaļas

Gulbenes novada Lizumā lieliskā trasē aizvadīts Latvijas kausa trešais posms MTB Olimpiskajā krosā – “Avoti Lizums XCO”. Vienlaikus šis bija arī Latvijas čempionāts jauniešu U16 grupām, kurā bronzu izcīnīja komandas "Engures sportam" pārstāvis Bronzas medaļu "Masters 3" grupā izcīnīja tukumnieks Ivo Levāns.

U16 vecuma grupā pirmajā startā, sportistiem veicot trīs vai divus apļus, vadībā izvirzījās trīs Igaunijas jaunie riteņbraucēji un Latvijas līderis Kristers Celitāns. Pēdējā aplī Kristers kopā ar igauni Riko Tammepuu palika divvadībā. Tehniski aizraujošajā trasē igaunim pēdējos divos kilometros izdevās atrauties un izcīnīt uzvaru jauniešu U16 grupā. Trasē viņš pavadīja 47 minūtes un 25 sekundes.

Otrā vieta un Latvijas čempiona tituls Kristeram Celitānam no “VeloExpress Scott” (+00:00:18). Tikmēr trešais ātrākais izrādījās cits igaunis Sebastians Supī. Latvijas čempionāta sudrabs ventspilniekam Kristam Buncim, bet bronzas medaļa Kristeram Raginskim (“Engures sportam”), kurš finiša spurtā pārspēja Evertu Meijeru (“NN Sporta klubs”).

Savukārt "Masters 3" grupā lielisks bija tukumnieks Ivo Levāns, kurš izcīnīja 3. vietu. Par posma uzvarētāju kļuva Mārtiņš Puriņš, bet uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Reinis Avens.

Resurss: lrf.lv

atjaunots: 2023.g 04.jūlijā | Tukuma Balss (x198)
Novados, Tukums, Sports, Riteņbraukšana

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"