Gundega, Terēze
16.64'C
vējš: 2.74m/s

Blakusvāģu ekipāža Auniņš/Aleksejevs LČ Apes posmā izcīna 4.vietu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Apē risinājās "Vaidavas kausa" izcīņa motokrosā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāta 4. posms. Šajās sacensībās dažādās klasēs startēja vairāki Tukuma novada sportisti, bet vislabāk no viņiem veicās blakusvāģu klases braucējiem Markusam Auniņam un Lotāram Aleksejevam, kuri spēcīgas konkurences apstākļos divu braucienu summā izcīnīja 4. vietu.

Kvalifikācijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā trasē Auniņa/Aleksejeva ekipāža uzrādīja piekto rezultātu, nopelnot tiesības pamatbraucienus pie starta barjeras stāties kā piektajiem.

Pirmajā braucienā tukumnieki "spridzināja", ilgstoši atrodoties trešajā pozīcijā un tikai pēdējā aplī savu vietu zaudēja 2011. gada pasaules vicečempioniem brāļiem Jānim un Laurim Daideriem.

Arī otrajā braucienā Markus Auniņa pilotētā ekipāža bija vadošo sportistu grupā un finišu izdevās sasniegt kā piektajiem. Divu braucienu summā tukumnieki nodrošināja sev 4. vietu. Uzvaras laurus dienas izskaņā plūca pasaules čempionāta un Nāciju kausa medaļnieki Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš, otrie palika brāļi Daideri, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa pērnā gada Latvijas čempionāta bronzas medaļnieki brāļi Jānis un Pēteris Jegorovi.

Šoreiz ne īpaši veiksmīgas sacensības bija Markusam Kokinam, kurš startē 125cc klasē. Pirmajā braucienā viņš bija trešais, atpaliekot vien no pasaules vicečempiona Jāņa Mārtiņa Reišuļa un Markusa Ozoliņa, bet otrajā braucienā, lai arī uzvarēja startā, Markusa motocikla tehnisko problēmu dēļ ieņemta tikai 10. vieta. Līdz ar to Kokinam divu braucienu summā sestais rezultāts. Pēc Latvijas čempionātā aizvadītajiem četriem posmiem, Markuss Kokins vēl joprojām saglabā vicelīdera statusu, no līdera Markusa Ozoliņa atpaliekot tikai vienu punktu.

MX Open klasē 450cc ieskaitē pie starta barjeras no Tukuma novada stājās Mareks Lavrovs, kurš kopējā ieskaitē ieņēma 12. vietu, bet atsevišķi vecuma grupā 40+ Lavrovs izcīnīja bronzas medaļu.

Arī Kvadriciklu konkurencē Tukums bija pārstāvēts. Zem "CrossMoto Racing Team" komandas karoga startēja Kārlis Straubegs, kurš Q Open grupā divdesmit sešu sportistu konkurencē ierindojās 8. pozīcijā, taču savā amatieru klasē viņš izcīnīja 3. vietu.

Resurss: LaMSF

atjaunots: 2023.g 01.augustā | Tukuma Balss (x446)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"