Didzis, Gaidis
6.64'C
vējš: 3.72m/s

"Tukums 2000/TELMS" ar 1:2 piekāpjas "Liepājai"

Latvijas futbola Virslīgā ceturto neveiksmi pēc kārtas piedzīvojuši "Tukums 2000/TELMS" futbolisti, kas savā mājas laukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās FK "Liepāja" vienībai.

Spēli aktīvāk sāka laukuma saimnieki, kuri guva arī guva agrus vārtus – 16. minūtē ar tālsitienu izcēlās Raivis Ķiršs (1:0), kuram tas bija astotais precīzais sitiens sezonā.

Izlīdzinājuma panākšanai "Liepājai" vajadzēja tikai 10 minūtes – pēc Roberta Meļķa centrējuma Gļebs Kļuškins apsteidza vārtsargu un ar galvu guva ceturtos vārtus sezonā (1:1).

Piezemējoties pēc vārtu guvuma, Kļuškins gan ar plecu sāpīgi ielidoja vārtu stabā un tika nomainīts pret Jāni Grīnbergu.

Pirmajam puslaikam tika pieliktas četras minūtes, un īsi pirms pārtraukuma liepājnieki arī pārņēma vadību. Dodo panāca bumbu pie gala līnijas un asistēja Mustafam Dio, kurš trāpīja tālajā apakšējā stūrī (2:1) un guva otros vārtus sezonā. Tā arī spēle noslēdās ar 2:1 liepājnieku labā.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 05.augustā | Tukuma Balss (x210)