Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
20.64'C
vējš: 0.86m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Krusa vislielākos postījumus Tukuma novadā radījusi Jaunpils teritorijā


Krusa vislielākos postījumus Tukuma novadā radījusi Jaunpils teritorijā
Foto: Jaunpils un Viesatu pagastu pārvalde

Iespējams, vislielākos postījumus Tukuma novadā šodien krusas "lietus" ar vēja brāzmām radījis Jaunpils teritorijā, kur no pašvaldībai piederošajiem īpašumiem visvairāk cietusi Jaunpils pils.

 

 

Pilī krusas dēļ izsisti logi otrajā un trešajā stāvā. Drošības apstākļu dēļ pils šodien un rīt apmeklētājiem slēgta. Visvairāk cietusi pils teritorijas dienvidu puse – izsisti kopumā 40 logi ar dubultlogiem, cietuši arī vēsturiskie logu rāmji. Tāpat postījumi nodarīti jumtam, tostarp Dzirnavu šķūnim.

 

Pamatīgi cietuši privātīpašumi gan privātās mājas, gan daudzdzīvokļu nami. "Rosmēs", "Krastmaļos" jumts ir vienos caurumos. Smagi cietušas Struteles ciemata mājas, jumtu bojājumi tik smagi, ka cilvēkiem nepieciešamas nakts mājas un palīdzība. Bojātas automašīnas, ēku fasādes, dārzi, apstādījumi visā Jaunpils teritorijā.

 

Saskaņā ar likumu “Par kārtību, kādā Tukuma novada pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” un likumu “Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā”, pašvaldība aicina rakstīt iesniegumu postījumu seku likvidācijai. Iesniegumā pašvaldība lūdz minēt vai īpašnieks ir deklarēts Tukuma novadā, vai īpašums ir apdrošināts un minēt vētras radītās postījumu sekas. Pabalsta apmērs līdz 3,000 euro.

Ja īpašums ir bojāts tādā mērā, ka nav iespējams uzturēties, aicinājums zvanīt savas pārvaldes vadītājam vai Sociālā dienesta vadītājai Inai Balgalvei (mob. 25759992) un persona tiks pārvietota uz pagaidu mājām. Sociālā dienestā arī aicināts vērsties, ja ir nepieciešams materiālais pabalsts pamatvajadzību nodrošināšanai - salijušas mēbeles, nepieciešama pārtika, kā arī vajadzīga psihosociālā palīdzība.

Atgādinām, ka par vētras radītajiem bojājumiem novadā iespējams sazināties ar Tukuma novada vienoto dispečerdienestu pa tālr. 8881.


 

 

Resurss: Jaunpils un Viesatu pagastu pārvalde/Tukuma novada pašvaldība4290_jaunpils1_44257_p1.jpg 4290_jaunpils2_44257_p2.jpg 4290_jaunpils3_44257_p3.jpg 4290_jaunpils4_44257_p4.jpg 4290_jaunpils krusa_44511_p5.jpg
atjaunots: 2023.g 07.augustā | Tukuma Balss (x688)
Novados, Jaunpils

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x101)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x35)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies