Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 16.jūnijs
Justīne, Juta
22.64'C
vējš: 1.6m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Dzirciemā notiks piektās Hard Enduro sacensības “RocketBiker”


Dzirciemā notiks piektās Hard Enduro sacensības “RocketBiker”
Foto: Andris Jermuts

Turpinot pirms pieciem gadiem uzsākto tradīciju, arī šogad Tukuma novada Zentenes pagasta Dzirciemā notiks Hard Enduro sacensības - “RocketBiker 2023”. Tās rīko biedrība “RaceON” sadarbībā ar sporta klubu “Tukuma Brāļi”.

 
Sacensības notiks trīs dienu garumā – no 11. līdz pat 13. augustam. Pasākums tiks atklāts 11. augustā ar nakts Enduro braucienu, kura distance būs 12 km.


Disciplīnu ziņā vispiesātinātākā būs otrā diena (12. augusts), kas iesāksies ar galvenās distances pirmo braucienu jeb “Hard Loop 1”, kurā sportistiem būs jāveic divi apļi. Sestdien notiks arī “Super Enduro” sacīkste, kurā dalībnieki sacentīsies pa pāriem mākslīgi veidotā šķēršļu trasē. Šai disciplīnai tiks pielaisti 64 ātrākie “Hard Loop” pirmā brauciena braucēji, kuri stiprāko noteiks pēc “Play off” sistēmas. Finālā iekļūs astoņi ātrākie, kuriem būs kopējs starts un trīs apļu ietvaros tiks noskaidroti “Super Enduro” laureāti. Šo programmas daļu tiešraidē translēs Best4Sport TV.

Galvenās distances otro braucienu sportisti veiks svētdien (13. augustā). Lai finišētu “Hard loop 2” distancē dalībniekiem būs jāpieveic trīs apļi Dzirciema reljefainajā apkaimē, kur braucēji saskarsies ar kalnainu pļavu, meža takām, kalniem mežā, smilšu karjeru, dubļiem, kritalām utt.. Apļa garums ir aptuveni 20 km. Sacensību kontrollaiks būs 5 h.

Lai kļūtu par “Rocketbiker Enduro 2023” finišētāju, dalībniekam pa diviem braucieniem, kontrollaika ietvaros, jāsavāc 50 kontrolpunkti. “Hard Loop” kopvērtējuma rezultāti tiks noteikti pēc sekojošas formulas - izcīnītā vieta braucienā nosaka arī izcīnīto punktu skaitu.: 1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti, 3. vieta – 3 punkti utt. Par kopvērtējuma uzvarētāju kļūst dalībnieks, kas pa diviem braucieniem ieguvis vismazāko punktu summu.

Uz doto brīdi no 150 dalībnieku kvotām izņemtas ir 130, bet domājams, ka līdz piektdienai būs sasniegts maksimālais sportistu skaits. Visvairāk dalībnieku būs no Latvijas, bet kupli pārstāvēta tiks arī Lietuva un Igaunija. Iepriekšējos gadus Hard Enduro sacensībās Dzirciemā piedalījušies ne tikai braucēji no Baltijas valstīm, bet arī no Spānijas, Lielbritānijas un Polijas.

Kā ierasts, “RocketBiker Enduro 2023” sacensības visu trīs dienu garumā skatītāji varēs apmeklēt bez ieejas maksas.

 

Resurss: LaMSFatjaunots: 2023.g 10.augustā | Tukuma Balss (x697)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Kokins Igaunijas čempionāta 2.posmā izcīna 3.vietu
Kokins Igaunijas čempionāta 2.posmā izcīna 3.vietu
šodien | Tukuma Balss (x22)
Ķesterciema pludmalei piešķirts "NaaC" karogs
Ķesterciema pludmalei piešķirts "NaaC" karogs
aizvakar | Tukuma Balss (x124)
"Tukums 2000/Telms" ar 1:6 piekāpjas "Valmieras" priekšā
"Tukums 2000/Telms" ar 1:6 piekāpjas "Valmieras" priekšā
aizvakar | Tukuma Balss (x128)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies