Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 04.marts
Alise, Auce
-1.36'C
vējš: 2.27m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Šodien "Circle K" stacijās degvielas cena tiks samazināta par 15 centiem litrā


Šodien "Circle K" stacijās degvielas cena tiks samazināta par 15 centiem litrā
Foto: caranddriver.com

Ceturtdien, 31. augustā, no plkst. 14.00 līdz 17.00 "Circle K Latvia" visās degvielas uzpildes stacijās samazinās degvielas cenu par 15 centiem litrā. Akcija ir daļa no uzņēmuma starptautiskās iniciatīvas “Circle K Day” (“Circle K Diena”), kas pirmo reizi norisinās vairāk nekā 1600 degvielas uzpildes stacijās visā pasaulē. Arī degvielas uzpildes staciju tīkls "Virši" paziņojis, ka ceturtdien no plkst. 8.00-17.00 degvielas cena būs samazināta.

Tā kā ekonomiku joprojām ietekmē inflācija un augstās procentu likmes, "Circle K" organizē ierobežota laika akciju kā dāvanu ikvienam auto un moto braucējam, lai kaut nedaudz samazinātu degvielas tēriņus.

Kampaņas laikā degvielas cena tiks pazemināta par 15 centiem litrā no standarta cenas degvielas uzpildes stacijā. Gala cena (ņemot vērā minēto atlaidi) būs norādīta uz degvielas sūkņa un cenu pilona.

"Circle K EXTRA" lojalitātes programmas dalībnieki, reģistrējot EXTRA kontam piesaistītu karti, akcijas laikā papildus varēs saņemt attiecīgā EXTRA līmeņa atlaidi: 1. līmenis – 3 centi/litrā, 2. līmenis – 4 centi/litrā, 3. līmenis – 6 centi/litrā.

"Circle K" aicina izmantot kādu no bezskaidras naudas norēķiniem, jo, pildot degvielu akcijas laikā, jārēķinās ar ilgāku uzgaidīšanas laiku. Laika taupības nolūkos uzņēmums aicina par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, izmantot mobilo maksājumu vai apmaksu ar auto numura zīmi, kas tagad pieejama "Circle K" mobilajā lietotnē.

Piedāvājums spēkā tikai 2023. gada 31. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 visās "Circle K Latvia" degvielas uzpildes stacijās. Cenai, kas norādīta pie sūkņa akcijas laikā, atlaide jau ir piemērota. Savukārt EXTRA lojalitātes programmas dalībnieki varēs izmantot papildu priekšrocības un lielāku atlaidi. Maksimālais uzpildāmās degvielas apjoms vienam auto ir 100 litri.

Tikmēr "Virši" norāda, ka ceturtdien no plkst 8.00-17.00 degvielas cena visā "Viršu" tīklā būs samazināta par 8c/l. Lejupielādējot VIRŠI mobilo lietotni, būs iespējams saņemt papildu -7c/l atlaidi un kafiju bez maksas.

 

Resurss: Tvnet.lvatjaunots: 2023.g 31.augustā | Tukuma Balss (x342)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies