Laine, Raimonds, Vilnis
11.64'C
vējš: 3.81m/s

"Tukums 2000/TELMS" ar 3:0 pārspēj ''Daugavpils'' futbolistus

''Optibet'' Virslīgas 28. kārtas mačā ''Tukums 2000/Telms'' ar 3:0 mājās apspēlēja ''Daugavpils'' futbolistus, tiekot pie svarīgas uzvaras un pametot izkrišanas zonu. Abus vārtus mājinieku rindās guva brazīlietis Pedru Arturs.

Laukuma saimnieki uzvaru nodrošināja pirmajā puslaikā. Brazīlietis Pedru Arturs pēc Bogdana Samoilova piespēlēm izcēlās 12. un 25. minūtē.

Otrajā puslaikā ''Daugavpils'' futbolisti aktīvi metās uz priekšu un centās atspēlēties, taču tukumnieki aizsardzība un vārtsargs Frenks Orols spiedienu izturēja. Pamatlaika pēdējā minūtē Kaspars Anmanis no 11 metru atzīmes panāca 3:0.

Tukumnieki pārtrauca septiņu neuzvarētu spēļu sēriju, savukārt ''Daugavpils'' zaudējumu sērija nu sasniedz piecus mačus pēc kārtas.

Uzvara ļāva ''Tukums 2000/Telms'' pamest izkrišanas zonu un pakāpties uz astoto pozīciju ar 27 punktiem. Vietu zem tukumniekiem noslīdēja daugavpilieši, kas līdzšinējā sezonā sakrājuši 25 punktus. 29. kārtā Tukumam pretī stāsies pastarīte ''Super Nova''.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2023.g 01.septembrī | Tukuma Balss (x373)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"