Gundega, Terēze
15.64'C
vējš: 2.74m/s

Markuss Kokins LČ Madonas posmā izcīna 2. vietu

Ar spraigām cīņām “Smeceres sila” trasē, Madonā aizvadīts Latvijas motokrosa čempionāta 6. posms. Nodemonstrējot raksturu, tukumnieks Markuss Kokins 125cc klasē divu braucienu summā izcīnīja 2. vietu, savukārt blakusvāģu ekipāža Markuss Auniņš/Lotārs Aleksejevs savā klasē ierindojās 5. pozīcijā.

Kokins pirmajā braucienā visu visas distances garumā brauca uzreiz aiz līdera Tomasa Šaicāna, finišā no līdera atpaliekot nepilnu sekundi, iebrauca kā otrais. Otrajā braucienā Markuss pirmajā līkumā pēc starta krita un bija spiests atsākt sacensības no 23. pozīcijas. Brauciena laikā, vairākkārt labojot apļa laika rekordus, Markuss Kokins apdzina 21 no konkurentiem finiša karogu sasniedza 2. vietā.

Divu braucienu summā tas Kokinam deva 44 punktus un 2. vietu Latvijas čempionāta Madonas posmā. Izcīnot 50 punktu, par sacensību uzvarētāju kļuva Tomass Šaicāns, bet 3. vietādivu braucienu summā ierindojās Ričards Pāts no Igaunijas.

Blakusvāģu konkurencē, kur pie starta barjeras stājās 14 ekipāžas, Tukuma novada sportisti Markuss Auniņš/Lotārs Aleksejevs divu braucienu summā izcīnīja 5. vietu. Par uzvarētājiem kļuva Daniels un Bruno Lielbārži, 2. vietu ieguva Māris Rupeiks/Kaspars Liepiņš, bet uz dienas izskaņā uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Jānis un Lauris Daideri.

Resurss: LaMSF

atjaunots: 2023.g 05.septembrī | Tukuma Balss (x243)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"