Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
13.64'C
vējš: 2.59m/s

Mareks Birziņš Nacionālā kausa 6. posmā motokrosā izcīna 3. vietu

Svētdien, 10. septembrī, Talsu novada Stendē aizvadīts pārceltais sestais no septiņiem plānotajiem Nacionālā kausa posmiem motokrosā. MX B klasē šajā posmā augsto 3. vietu izcīnīja Tukuma novada motokrosa pilots Merks Birziņš.

Sezonas sākumā sastādītajā kalendārā Stendes posms bija paredzēts 12. augustā, taču neprognozējamās dabas stihijas, kas uz to brīdi valdīja Latvijā, lika sacensību organizatoriem pārcelt šīs meistarsacīkstes uz septembri.

Kā jau ierasts, arī šajā posmā startēja vairāki Tukuma novada motoklubu pārstāvji. Ļoti atzīstamu rezultātu uzrādīja kandavnieks Mareks Birziņš, kurš MX B klasē, kas pēc spēku samēriem ir trešā spēcīgākā Nacionālā kausa seriālā, divu braucienu summā ierindojās 3. vietā. Par Stendes etapa uzvarētāju kļuva Hugo Heinrihsons, bet dienu kā otrais noslēdza Rinalds Herings.

MX Zero klasē 2. vietu izcīnīja "ML Moto" kluba pārstāvis Jānis Dūklavs - Dubrinieks, kurš pirms sezonas pēdējā posma ir šīs klases līderis sezonas kopvērtējumā.

Noslēdzošais Nacionālā kausa posms motokrosā paredzēts 23. septembrī, kas notiks Siguldā.

Resurss: LaMSF

atjaunots: 2023.g 11.septembrī | Tukuma Balss (x501)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"