Ziedonis
16.64'C
vējš: 2.9m/s

Tukuma parašāvējiem izcili rezultāti sacensībās Lietuvā

Lietuvas pilsētā Alītā aizvadītas ložu šaušanas sacensības, kurās ar labiem rezultātiem startējuši Tukuma novada parašāvēji Margita Kanopka, Gundars Bricis un Genādijs Sičevs.

Kanopka piedalījās P5 (ātršaušana) un P2 vingrinājumos. Ātršaušanā tukumniece izcīnīja pirmo vietu, bet P2 vingrinājumā ar pistoli palika otrā.

Bricis PP60 un P5 vingrinājumos ar pistoli izcīnīja 2. vietas, bet PŠ60 ar šauteni ierindojās trešajā pozīcijā. Savukārt Sičevs PP60 vīriešiem bija trešais.

Komandu ieskaitē PP60 vingrinājumā ar pistoli Tukuma komanda (Kanopka, Bricis, Sičevs) izcīnīja sudrabu.

atjaunots: 2023.g 12.septembrī | Tukuma Balss (x370)
Novados, Tukums, Sports

Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
vakar | Tukuma Balss (x51)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši