Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 07.decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
-4.36'C
vējš: 4.38m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Latvijā maksimālais atļautais braukšanas ātrums no trešdienas ir 90 km/h


Latvijā maksimālais atļautais braukšanas ātrums no trešdienas ir 90 km/h
Foto: Latvijas Valsts ceļi

Latvijā visā valsts autoceļu tīklā, izņemot Siguldas šoseju, no trešdienas maksimālais atļautais braukšanas ātrums atkal ir 90 kilometri stundā, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Tāpat kompānijā norāda, ka Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Siguldai, kur darbojas adaptīvā satiksmes vadība ar mainīgas informācijas ceļazīmēm, no pirmdienas, 16.oktobra, tiks atcelts maksimālais atļautais braukšanas ātrums 110 kilometri stundā.

Vienlaikus turpmāk šajā autoceļa posmā ziemas sezonā labos braukšanas apstākļos maksimālais braukšanas ātrums būs 100 kilometri stundā. Savukārt, meteroloģiskajiem un braukšanas apstākļiem pasliktinoties, atļauto braukšanas ātrumu attiecīgajā autoceļa posmā samazinās līdz 90, 80 vai 70 kilometriem stundā.

Šonedēļ plānots atklāt satiksmei arī jaunizbūvēto Ķekavas apvedceļu, kur posmā no Krogsila līdz Rīgas apvedceļam (A5) maksimālais atļautais braukšanas ātrums būs 120 kilometri stundā līdz iestāsies ziemas sezonai raksturīgi apstākļi.

Savukārt posmā no Rīgas robežas līdz Krogsilam un no Rīgas apvedceļa (A5) līdz Ķekavas apvedceļa trases beigām atļautais braukšanas ātrums būs līdz 90 kilometriem stundā.

Vienlaikus LVC atgādina, ka palielināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums vasarā bija uz Tallinas šosejas (A1) no Baltezera līdz Ainažiem Saulkrastu apvedceļā, uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, uz Jūrmalas šosejas (A10) posmā no Rīgas līdz Jūrmalai, kā arī uz valsts reģionālā autoceļa Tīnūži-Koknese (P80) posmā no Tīnūžiem līdz Koknesei.atjaunots: 2023.g 11.oktobrī | Tukuma Balss (x89)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies