Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 20.jūlijs
Ramona, Ritma
16.64'C
vējš: 3.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Aizvadītas sirsnīgas tikšanās Tukuma novada sociālajās aprūpes iestādēs


Aizvadītas sirsnīgas tikšanās Tukuma novada sociālajās aprūpes iestādēs
Foto: Tukuma novada pašvaldība

Īsi pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī piedzīvota emocionāla tikšanās un kopā būšanas prieks Tukuma novada Sociālajā aprūpes centrā "Rauda" (SAC) un Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcā. Turpinot sirsnīgo tradīciju, abas iestādes apciemoja Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālās politikas jautājumos Inga Priede un Tukuma novada sociālā dienesta darbinieces.

Inga Priede izteica gandarījumu par silto sagaidīšanu un novēlēja visiem veselību, cerību un gaišas domas. Tāpat priekšsēdētāja vietniece aicināja ticēt Ziemassvētku brīnumam, kas palīdzēs ātrāk atgūt veselību un dos spēku Jaunajā gadā, lai ikviens varētu ātrāk atgriezties mājās, savās ģimenēs.

Irlavas Sarkanajā krustā esošajai pacientei, Biedrības “Latvijas Politiski represēto apvienība” Tukuma nodaļas Politiski represēto kluba “Atauga” vadītājai Inārai Skrubei, kura šobrīd šeit atgūst veselību pēc operācijas, tika pasniegts Tukuma pašvaldības apbalvojums - Cildinājuma balva par godprātīgu un nesavtīgu brīvprātīgo darbu biedrības darbībā. Veselības stāvokļa dēļ Skrubes kundze šo apbalvojumu nevarēja ierasties saņemt Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgajā pasākumā Tukumā.

Ziemassvētki ir mīlestības un labestības laiks, kad īpaši gaidīta līdzcilvēku sapratne un sirsnīgs smaids. Tas bija jaušams arī, satiekot sociālo aprūpes iestāžu iemītniekus. Ļaudis no sirds priecājās par ciemiņiem un baudīja skanīgo koncertu, kurā uzstājās Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas vokālais ansamblis "Bimini" dziedātāji. Mazo mākslinieku skanīgās dziesmas radīja burvīgu Ziemassvētku noskaņu. Ansambļa dalībnieki klātesošajiem sniedza priekpilnu ceļojumu ārpus ikdienas rūpēm, uzburot pasaku par Burvi no Oza zemes, kurā mazā Dorotija, nokļūstot tālu prom no mājām un meklējot ceļu atpakaļ, sastop Putnubiedēkli, Dzelzs Malkas cirtēju, gļēvo lauvu un Burvi, kas māca, ka katrs cilvēks ir skaists, veicinot iecietību pret tiem, kuri varbūt savādāki.

Neviltots prieks sociālo aprūpes centru iemītniekiem bija arī par pašvaldības sarūpētajām saldumu paciņām, kas, iespējams, kādam būs vienīgā dāvana šajos svētkos. Saldu cienastu pašvaldība un Tukuma sociālais dienests bija sarūpējis arī personālam par iecietību, iejūtību un uzmanību, rūpējoties par mūsu novada iedzīvotāju veselību.

 

Resurss: tukums.lvatjaunots: 2023.g 19.decembrī | Tukuma Balss (x276)
Novados, Tukums

Štromanis un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
Štromanis un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
2024.g 17.jūlijā | Tukuma Balss (x77)
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
vakar | Tukuma Balss (x334)
Sesks uzvar Latvijas rallija trešajā ātrumposmā Tukuma pusē
Sesks uzvar Latvijas rallija trešajā ātrumposmā Tukuma pusē
vakar | Tukuma Balss (x388)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies