Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 04.marts
Alise, Auce
-1.36'C
vējš: 2.27m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Jaunpilī notiks Katrīnas Gupalo Ziemassvētku koncerts "Sniegballīte"


Jaunpilī notiks Katrīnas Gupalo Ziemassvētku koncerts "Sniegballīte"
Foto: nra.lv

26. decembrī Jaunpils pilī notiks Katrīnas Gupalo Ziemassvētku koncerts “Sniegballīte”, kue skanēs populāras un iemīļotas dziesmas par ziemu un sniegu, Ziemassvētkiem un Jauno gadu - “Apvij rokas”, “Balts sniedziņš snieg uz skujiņām”, “Last Christmas”, “Rocking Around the Christmas Tree”, “Blue Christmas”, “All I Want for Christmas is You” un daudzas citas.

Programma veidota, lai sniegtu klausītājiem ne tikai prieku un baudu, bet arī pārsteigumus, piemēram, visiem zināmās dziesmas “Zvaniņš skan” un “Klusa nakts” koncertos tiks izpildītas latviešu un franču valodās, bet pasaules slavenā ukraiņu tautasdziesma “Ščedriks”, kas izmantota neskaitāmās holivudas filmās par Ziemassvētkiem un leģendārā latīņamerikāņu kompozīcija “Feliz Navidad” skanēs oriģinālvalodās. Sniegballītē Katrīna atskaņos arī pašas sacerētās dziesmas - radiohitus “Dur Prom”, “Pupiņu Zupiņa”, “Masas” un “Kamēr pret sauli kāpu”, turklāt, Katrīna ne tikai dziedās un pati pavadīs sevi uz klavierēm, bet arī sadarbosies ar Latvijas spožākajiem mūzikas producentiem - Edgaru Vilcānu un Armandu Varslavānu, lai radītu piesātinātu, krāšņu un daudzveidīgu mūzikas skanējumu.

“Pirms diviem gadiem radīju savu pirmo Ziemassvētku programmu “Zvaigznes pieskāriens”, kura ātri vien kļuva ļoti mīļa gan man, gan klausītājiem. Šogad nolēmu ideju attīstīt un uzaicināju man pievienoties divus lieliskus mūziķus - Edgaru Vilcānu pie klavierēm un Armandu Varslavānu ar ģitāru. Esmu droša, ka “Sniegballīte” sniegs visplašāko pozitīvo emociju spektru, jo atskaņosim prieka, mīlestības, jautrības un gaišuma piepildītas dziesmas, lai vakars kopā ar mums būtu patiesi neaizmirstams! Rūpēšos arī par brīvu un vieglu atmosfēru dziesmu starplaikā, jo koncertos vienlīdz azartiski gan dziedu, gan vadu pasākumu ar jaukām un sirsnīgām sarunām, iesaistot klausītājus.”

 

Resurss: nra.lvatjaunots: 2023.g 21.decembrī | Tukuma Balss (x244)
Novados, Jaunpils

Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
Kanbergam un Dunduram uzvaras Latvijas kausa 1. posmā stieņa spiešanā guļus
2024.g 06.februārī | Tukuma Balss (x228)
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
"Tukums 2000/Telms" futbolisti uzveic Pērnavas "Vaprus"
2024.g 07.februārī | Tukuma Balss (x118)
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
Zunde nākamo cīņu aizvadīs “KOK World Series” turnīrā
2024.g 28.janvārī | Tukuma Balss (x255)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies