Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 20.jūlijs
Ramona, Ritma
17.64'C
vējš: 3.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Idejas Jaunā gada sagaidīšanai draugu vai ģimenes lokā Tukuma pusē


Idejas Jaunā gada sagaidīšanai draugu vai ģimenes lokā Tukuma pusē

Vecgada vakars ir svētki, ko svin teju visi, vien atšķiras svinēšanas veids, katras ģimenes, kolektīva tradīcijas. Meklē svinību vietu, kur pašam par pasākuma programmu nav jādomā? Piedāvājam idejas 2023.gada nogalei un 2024.gada sagaidīšanai Tukuma novadā!

Sagaidām Jauno gadu Tukuma novada pilsētās!

Tukumā

Nāc uz izrādi visai ģimenei "Viens pats mājās" Tukuma pilsētas Kultūras namā 30.decembrī pulksten 16:00! No vienas puses, ir zināms - stāsta pamatā ir visiem labi zināmais kino darbs, no otras puses -tas tomēr ir gluži jauns stāsts par mums šodien un šeit. Līdztekus aizraujošajam stāstam par drosmīga zēna cīņu ar ne visai apsviedīgajiem noziedzniekiem, izrāde rosina līdzpārdzīvojumu un rada īstu svētku noskaņu. Ieeja no 12 EUR. Biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā - https://ej.uz/vienspatsmajāsziemassvētkos . Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums.

Tukuma klubā “Lemon Club” 29.un 30.decembrī "Aperol weekend", bet 31.decembrī Jaungada sagaidīšana, kur biļetes cena iepriekšpārdošanā 5 EUR, uz vietas - 6 EUR. Vecgada vakarā Tukuma klubā "Lemon Club" valdīs īpaša atmosfēra ar lielo svētku eglīti, pārsteigumiem, dāvanām un īpašām dekorācijām. Pārsteigumi gaidīs arī tos, kas rezervēs galdiņu savlaicīgi. Biļetes un galdiņu rezervācija pa tālruni 27276364. Vairāk informācijas www.lemonclub.lv. Adrese: Lemon Club, Brīvības laukums 4, Tukums.

Kafejnīca "Halle" Tukuma Ledus hallē aicina pavadīt Veco un sagaidīt Jauno 2024.gadu ballē kafejnīcas telpās! Balles sākums 31.decembrī pulksten 21:00. Par fantastisku muzikālo noskaņojumu līdz pat rīta gaismai parūpēsies duets "LĪDZSVARS". Būs pieejams bārs ar gardiem dzērieniem un uzkodām, kā arī būs iespēja pasūtīt jau klātu galdu. Biļetes cena 15,00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana kafejnīcā "Halle". Galdiņa rezervācija pa tālruni 25666996. Adrese: Stadiona iela 3, Tukums.

Lielās Jaunā gada svinības Brīvības laukumā. Programmā: grupa “Tūkstoš ceļi”, Tukuma novada pašvaldības priekšsēdētāja Gundara Važas uzruna, unikāls lāzeršovs “Gaismas Rēvija” ( īpaši tapis kā veltījums Tukuma novadam Jaunajā gadā) un grupa “LĪVI”, kā arī dažādas Vecgada izklaides (nākotnes zīlēšana, laimes liešana u.c.).​ Vairāk informācijas www.tukumakn.lv. Adrese: Brīvības laukums, Tukums.

Kandavā

Kandavas kultūras namā 29.decembrī pulksten 18:00 sāksies Vecā gada dzīres. Tajās piedalīsies Kandavas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, bet pulksten 21:00 būs svētku balle ar grupu "Roja". Ieeja koncertā 3 EUR, ballē - 12 EUR. Galdiņu rezervācija pa tālruni 63182040. Vairāk informācijas www.kandava.lv. Adrese: Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28, Kandava, Tukuma novads.

31. decembrī no plkst. 21.00 līdz 1.00 Kandavas vecpilsētas promenādē Jaunā gada sagaidīšana, svētku uzrunas un gaismas šovs. Vairāk informācijas www.kandava.lv. Adrese: Kandavas promenāde, Kandava, Tukuma novads

Gada nogales pasākumi piekrastē

Engures bibliotēkai šogad 100! Šis notikums tiks svinēts ar koncertprogrammu, kura veltīta dzejniekam Ziedonim Purvam, kuram arī šogad aprit 100 gadi! Skanēs dzejas rindas un dziesmas ar Ziedoņa Purva dzeju Raita Zapacka un Renāta Vanaga izpildījumā. Ieeja koncertā bezmaksas. Adrese: Engures kultūras nams, Jūras iela 85, Engure, Engures pagasts, Tukuma novads.

Šogad engurnieki Jauno gadu sagaidīs Apšuciema skolā, kur būs balle 31.decembrī no pulksten 22:00. Apmeklētājiem lūgums ģērbties mirdzoši, svinīgi un maģiski. Par muzikālo noformējumu parūpēsies grupa "Lietus Blūzs". Ieeja 3 EUR. Pieteikšanās pa tālruni 26249838. Adrese: "Apšuciema skola", Apšuciems, Engures pagasts, Tukuma novads.

Ir tāda atziņa -..” kā JAUNO GADU iesāksi tā arī viņu pavadīsi”, tāpēc Lapmežciemam ir plānā, ka 1.janvāris ir jāpavada jestri uz deju grīdas! Disko ballīte 1.janvārī no pulksten 01:00 līdz 05:00. Par mūziku parūpēsies lieliskie DJ KLUSAIS UN DJ MAREX! Adrese: Lapmežciema tautas nams, Liepu iela 2A, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Tukuma novads

Pilīs un citās kultūras iestādēs

29. decembrī plkst.19:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē dziedātāja Elīna Šimkus, pianiste Santa Jākobsone un saksofonists Gustavs Jākobsons melodiski skaistā un ziemīgi apcerīgā koncertprogrammā “Ziemas ceļā” izpildīs skaistākās Jāņa Lūsēna Ziemassvētku dziesmas. Koncerta biļetes pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cenas: 10 un 12 EUR. Pirms koncerta un starpbrīdī Atpūtas zālē darbosies kafijas bārs, kurā varēs baudīt uzkodas un dzērienus. Vairāk informācijas www.jaunmokupils.lv. Adrese: Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads.

29. decembrī pulksten 19.00 Pūres Kultūras namā būs Vecgada vakara koncerts “Svētku lādē – šokolāde”, piedalīsies sieviešu koris “Abava”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Pūre”, jauniešu deju kolektīvs “Pūrenieks”, folkloras kopa “Pūrlāde”, vokālais ansamblis “Smaidas”, teātris “Lai iet!”, vokāli instrumentālā grupa “Rācenīši”. Ieeja bez maksas. Adrese: Pūres kultūras nams, "Vārpas", Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads.

Koncertvietā "IR OPEN" Smārdē 30.decembra vakaru iespējams pavadīt kopā ar Kārli Kazāku. Pasākuma sākums pulksten 19:00. Biļešu iegāde un galdiņu rezervācija www.iropen.lv. Adrese: "Mazpūces", Smārde, Smārdes pagasts, Tukuma novads.

Pievienojies Vecgada deju koncerta "4 Stihijas" skatītājiem Matkules kultūras namā 30.decembrī pulksten 19:00! Ieeja 2 EUR. Pēc koncerta būs dažas stundas laika sagatavoties ballei, kas tiks spēlēta, dancota kopā ar grupu "Galaktika" 30.decembrī no pulksten 22:00. Ieejas maksa 10 EUR. Galdiņu rezervācija pa tālruni 25772208. Adrese: Matkules kultūras nams un bibliotēka, "Tūjas", Matkule, Matkules pagasts, Tukuma novads.

30.decembrī Pūres kultūras namā latviešu karaoke vakars kopā ar DJ INGUS. Ieeja 5 EUR. Adrese: Pūres kultūras nams, "Vārpas", Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads.

Vecgada ballē Cēres sporta hallē 30.decembrī no pulksten 21:00 lustīgus dančus spēlēs grupa "Lietus blūzs". Biļetes iepriekšpārdošanā 7 EUR, balles dienā - 10 EUR. Adrese: Cēres sporta halle, Cēre, Cēres pagasts, Tukuma novads.

Vecgada masku balle ar grupu "Zuši" Džūkstes Biedrību namā 30.decembrī pulksten 23:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 27231136. Biļetes cena iepriekšpārdošanā 15 EUR, pasākuma dienā 20 EUR. Adrese: Džūkstes Biedrību nams, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Jauno gadu būs iespēja sagaidīt 31.decembrī no pulksten 20:00 arī Cēres pagasta viesu namā “Leiši”, kur ciemiņus priecēs dzīvā mūzika, būs arī pārsteigumu šovs ar austrumu un romu dejām, kā arī salūts. Ieeja 13 EUR. Vairāk informācijas pa tālruni 28966646. Adrese: “Leiši”, Cēres pagasts, Tukuma novads.

 

Resurss: visittukums.lv4434_kafe halle_44256_p1.jpg 4434_viens pats majas_44256_p2.jpg 4434_viens_44256_p3.jpg 4434_viens kandava_44256_p4.jpg
atjaunots: 2023.g 29.decembrī | Tukuma Balss (x516)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies