Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
13.64'C
vējš: 4.28m/s

"Tukums 2000" jauno Virslīgas sezonu sāk ar uzvaru pār "Liepāju"

Latvijas futbola Virslīgas sezonas pirmajā spēlē nedaudz negaidītu panākumu guva "Tukums 2000"/"Telms", kas izbraukumā ar 2:0 droši apspēlēja FK "Liepāja" futbolistus.

Lielāko daļu no spēles "Liepājas" futbolistiem neizdevās pārvarēt pretinieku izlikto aizsardzības šifru, viesu vārtsargam Sergejam Vilkovam ļoti reti būtiski iesaistoties cīņā. Mājinieki pat neradīja mirkļus, kad 21 gadu vecajam Vilkovam nāktos glābt Tukuma komandu.

Turpretim laukuma pretējos galos tukumnieki visnotaļ pastāvīgi radīja bīstamību pie Vladislava Lazareva sargāto vārtu tuvumā. Pirmajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija viesi, 19 gadīgajam Haiti futbolistam Džeudi Stīvensonam no neliela attāluma bumbu raidot garām.

Tamazam Pertijam padotie pēc pārtraukuma laukumā izgāja šķietami apņēmīgāki nekā iepriekš, tomēr pēc neilga spiediena pretinieku soda laukuma tuvumā pretuzbrukumā izrāvās Tukuma vienība, Bogdanam Samoilovam no kreisā flanga izdarot asu piespēli gar vārtiem, bumbu ārpus laukuma cenšoties izsist "Liepājas" jaunpienācējam Papam Fallam, tomēr senegālietis to pārvirzīja savā cietoksnī. Viņam tieši aiz muguras tobrīd bija Valerijs Lizunovs.

Līdz 58. minūtei visas piecas maiņas veikusī "Liepāja" arī turpinājumā nespēja uzspiest sev vēlamāku cīņas ritējumu, tukumniekiem tiecoties uz pārsvara palielināšanu. 61. minūtē uzbrukuma smailē aizsargus filigrāni noguldīja Stīvensons, kurš gan nespēja apspēlēt arī Lazarevu. Savukārt 74. minūtē Tukuma komanda pelnīti divkāršoja vadību, inertajai "Liepājas" aizsardzībai netiekot pie atlēkušās bumbas un Maksimam Sidorovam to ietriecot vārtu labajā augšējā stūrī.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 09.martā | Tukuma Balss (x68)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"