Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 24.aprīlis
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
5.64'C
vējš: 3.46m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

"WhatsApp" ieviesīs jaunu bezmaksas funkciju, kāda "Telegram" pieejama par maksu


"WhatsApp" ieviesīs jaunu bezmaksas funkciju, kāda "Telegram" pieejama par maksu
Foto: punchng.com

Ziņapmaiņas lietotnes “WhatsApp” veidotāji plāno pievienot pakalpojumam jaunu funkciju – balss ziņu atšifrēšana. Šī opcija paredzēta tiem, kuri dod priekšroku teksta ziņu lasīšanai, nevis klausīties balss ziņas.

Kā norāda vietne “WABetaInfo”, visi lietotāji varēs atšifrēt audio teksta formātā ar vienkāršu pogas spiedienu uz podziņas – pirms pirmās atšifrēšanas reizes lietotnei būs nepiciešams lejupielādēt visus nepieciešamos programmatūras papildinājumus, bet nākotnē to nebūs nepieciešams darīt.

Līdzīga funkcija jau sen ir lietotnē “Telegram”, taču pilnvērtīgi tā ir pieejama vien tiem, kuri maksā par abonementu. “Telegram Premium” lietotāji var arī aizliegt, lai viņiem sūta balss ziņojumus.

Pagaidām balss ziņu atšifrēšanas funkcija tiek izstrādāta un ir slēpta no “WhatsApp” lietotājiem. Precīza datuma, kad šī funkcija nonāks pie lietotājiem, pagaidām vēl nav. Interesanti, ka šī funkcija tiek piedāvāta “iPhone” ierīcēm, bet “Android” ierīču lietotājiem tā vēl jāgaida.

Vienā no jaunākajiem atjauninājumiem “WhatsApp” pievienoja failu apmaiņas funkciju, kas pēc idejas ir “AirDrop” analogs. Tāpat ir kļuvušas pieejamas balss ziņas, kas tiek dzēstas pēc to noklausīšanās.

Drīzumā “WhatsApp” gaida nopietnas pārmaiņas. Izmantojot šo ziņapmaiņas lietotni, būs iespējams rakstīt arī “Telegram”, “Discord” un citu ziņapmaiņas programmu lietotājiem. Iespējams, ka šāda iespēja parādīsies arī citos ziņapmaiņas servisos.

Resurss: WABetaInfo/Tvnet.lvatjaunots: 2024.g 24.martā | Tukuma Balss (x131)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies