Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 24.aprīlis
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
5.64'C
vējš: 3.48m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

CSDD uzsver nepieciešamību vērtēt visus ar attīto odometru jautājumu saistītos aspektus


CSDD uzsver nepieciešamību vērtēt visus ar attīto odometru jautājumu saistītos aspektus
Foto: cnbc.com

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) speciālisti uzsver nepieciešamību padziļināti vērtēt visus ar attīto odometru jautājumu saistītos aspektus pirms izmaiņu iekļaušanas tehniskās apskates noteikumos, nosakot, ka par mazāku odometra vērtību, nekā fiksēts iepriekš, transportlīdzeklis nevarētu sekmīgi veikt tehnisko apskati, norāda CSDD pārstāvji.

CSDD skaidro, ka patlaban Eiropas Komisija strādā pie vairākiem priekšlikumiem, tostarp obligātas prasības iekļaušanu transportlīdzekļu odometru datu apmaiņā visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Direkcijā norāda, ka CSDD atbalsta vienota regulējuma noteikšanu dalībvalstīs, kas nodrošinātu iespēju attiecīgo prasību noteikumos iedzīvināt un arī nodrošināt kontroli. Vienlaikus CSDD speciālisti uzsver nepieciešamību padziļināti vērtēt visus ar šo jautājumu saistītos aspektus, pirms izmaiņu iekļaušanas tehniskās apskates noteikumos.

Kopš 2018.gada CSDD izveidoja piekļuvi "Eucaris Mileage" servisam, nodrošinot informācijas apmaiņu par transportlīdzekļu nobraukuma vēsturi un padarot to pieejamu e-pakalpojumu platformā "e-CSDD" reģistrētajiem lietotājiem.

Direkcijā norāda, ka tieši transportlīdzekļu importa vai eksporta laikā manipulācijas ar odometra datiem ir izplatītākā parādība, līdz ar to datu apmaiņa ir ļoti būtiska.

Tomēr, ņemot vērā faktu, ka dalība šajā servisā dalībvalstīm ir brīvprātīga, informāciju par transportlīdzekļiem un to nobraukuma vēsturi CSDD patlaban saņem no Igaunijas, Nīderlandes, Slovākijas, Beļģijas un Luksemburgas.

Resurss: tvnet.lvatjaunots: 2024.g 30.martā | Tukuma Balss (x104)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies