18.64'C
vējš: 4.03m/s

"Tukuma Brāļi II" sērijā ar "Priedaini" palielina pārsvaru ar 2-0

Gints Pone. Foto: EHL

Otro uzvaru Entuziastu hokeja līgas (EHL) E6 divīzijas izslēgšanas turnīra otrajā spēlē uzvaru ar 3:2 pār HK "Priedaine" hokejistiem izcīnīja HK "Tukuma Brāļi II".

Tukumnieki jau pirmajā periodā pēc Artūra Safranoviča un Ginta Pones precīziem raidījumiem pretinieku vārtos izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, taču līdz perioda beigām nezidevās noturēt divu vārtu pārsvaru, otro periodu uzsākot ar 2:1.

Otrajā periodā atkal sekmīgi bija rīdzinieki, izlīdzinot rezultātu līdz 2:2. Tomēr Tukuma novada sportisti nevēlējās padoties, kas vainagojās ar vārtu guvumu, ko pēc Markusa Vīksnas piespēles realizēja A. Savranovičs, kuram tas bija otrais punkts spēlē.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās un maču "Tukuma Brāļi II" noslēdza ar 3:2, sērijā līdz trim uzvarām izvirzījušies vadībā ar 2-0.

atjaunots: 2024.g 30.martā | Tukuma Balss (x329)