13.64'C
vējš: 3.63m/s

Luīze Sila kopā ar "TTT" kļūst par Baltijas līgas uzvarētāju

Luīze Anna Sila. Foto: futuresportsgroup.com

"TTT" basketbolistes sestdien ar Tukuma novada sportisti Luīzi Annu Silu sastāvā, 30. martā, Palangā uzvarēja Klaipēdas "LCC International University" ar 77:66 un piekto reizi vēsturē triumfēja "BioSil" Sieviešu Baltijas basketbola līgā.

Otrā puslaika ievadā rīdziniecēm izdevās iekrāt deviņu punktu pārsvaru, kas noslēdzošās ceturtdaļas vidū pieauga jau līdz +12. Atlikušajā spēles daļā "TTT Rīga" nosargāja panākumu, noslēdzot dalību Baltijas līgā bez zaudējumiem.

Sila šajā mačā guva 6 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Priekš Luīzes Silas šī ir jau otrā uzvara Baltijas līgā.

atjaunots: 2024.g 30.martā | Tukuma Balss (x125)
Novados, Tukums, Sports, Basketbols

Latvijas U18 hokejisti iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
aizvakar | Tukuma Balss (x138)
Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
aizvakar | Tukuma Balss (x57)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši