Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
10.64'C
vējš: 3.73m/s

''Tukums 2000/Telms'' piedzīvo pirmo Virslīgas zaudējumu šosezon

''TonyBet'' futbola Virslīgas trešajā kārtā ''Daugavpils'' futbolisti svinēja otro uzvaru trīs spēlēs, savā laukumā pieveicot ''Tukums 2000/Telms'' – 3:1. Vienīgos vārtus tukumnieku labā guva francūzis Maruānu Miubī.

Otrā puslaika ievadā pēc Jevgenija Miņina izpildītā stūra sitiena tukumnieki neveiksmīgi centās atvirzīt spēli no saviem vārtiem, bumbai nonākot pie Alekseja Golijanina, kurš akrobātiski sita to vārtu tīklā – 2:0.

Viesi no Tukuma gan ātri vienus vārtus atspēlēja. 53. minūtē Bogdana Samoilova izpildītais stūra sitiens sasniedza Maruānu Miubī, francūzim pēc bumbas apstrādes liekot Frenkam Orolam kapitulēt pirmo reizi šajā sezonā.

Līdz ar francūža vārtu guvumu ''Daugavpils'' pārtrauca nepilnas 233 minūtes ilgo sauso sēriju sezonas ievadā.

Pamatlaika pašā izskaņā ''Daugavpils'' dzēsa šaubas par uzvarētāja likteni – 90. minūtē Abduls Traorē pretuzbrukumā pēc Golijanina piespēles trešo reizi pārspēja tukumnieku vārtsargu Sergeju Vilkovu.

''Daugavpils'' svinēja otro uzvaru trīs mačos un vismaz līdz svētdienai pakāpās uz pirmo pozīciju turnīra tabulā.

'Tukums 2000/Telms'' cieta pirmo neveiksmi trīs mačos. Pirms spēles tukumnieki atradās pirmajā pozīcijā Virslīgas tabulā, taču pēc mača noslīdējuši līdz piektajai vietai.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 30.martā | Tukuma Balss (x122)