2024.gada 01.maijs
Ziedonis
16.64'C
vējš: 4.11m/s

BK "Jaunpils" zaudē BK "Roja" un izslēgšanas spēļu turpinājumā cīnīsies par bronzu

Trešo, izšķirošo maču Reģionālās basketbola līgas (RBL) izslēgšanas spēļu pusfināla sērijā aizvadījusi "Jaunpils" komanda, kas izbraukumā tikās ar BK "Roja" basketbolistiem un piedzīvoja zaudējumu ar 74:89. Līdz ar to Jaunpils no cīņas par zeltu izstājas, taču komandai būs iespēja pacīnīties par 3. vietu.

Sērijas pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja Rojas komanda, bet atbildes spēlē Jaunpilī uzvara jaunpilniekiem, panākot sērijā līdzsvaru – 1:1!

Trešajā spēle cīņa divarpus ceturtdaļas ritēja punkts punktā, bet tad iniciatīvu un pārsvaru ieguva mājinieki. BK “Roja” uzvarēja ar 89:74 (15:20, 36:38, 60:52).

Cīņu par Reģionālās basketbola līgas bronzas medaļām BK "Jaunpils" basketbolisti aizvadīs ar “East-Ball”/RTDP komandu.

atjaunots: 2024.g 29.martā | Tukuma Balss (x194)
Novados, Jaunpils, Sports, Basketbols

Latvijas U18 hokejisti iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
vakar | Tukuma Balss (x135)
Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
vakar | Tukuma Balss (x57)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši