Liāna, Lilija
12.64'C
vējš: 1.98m/s

Kokins Sēlijas kausa 1. posmā motokrosā izcīna uzvaru

Sestdien, 30. martā, Lietuvā notika Sēlijas kausa motokrosā 1. posms, kurā tukumnieks Markuss Kokins izcīnīja uzvaru MX2 klasē, bet "Tukuma motokluba Tmk" pārstāvis Aleksandrs Markovs 60+ grupā ierindojās 3. vietā.

Pērnā gada Latvijas vicečempions motokrosā 125cc klasē Markuss Kokins šogad pārsēdies uz 250 kubatūras braucamā un sacensībās šogad piedalās MX2 klases konkurencē.

Jau kvalifikācijā Kokins apliecināja, ka būs viens no ātrākajiem braucējiem savā klasē, bet sacensībās kopumā, braucot ātrāk pat par MX1 klases pilotiem. Likumsakarīgi tukumnieks pārliecinoši uzvarēja abos braucienus un divu braucienu summā nopelnīja Sēlijas kausa 1.posma zelta medaļu. Otro un trešo vietu šajā klasē ieņēma Dominikas Sugintas un Jokubas Skeberdis.

Šajās sacensībās zem "Tukuma motokluba Tmk" karoga 60+ grupā startēja Aleksandrs Markovs, kurš dienu noslēdza, izcīnot 3. vietu. Viņu šajās sacensībās divu braucienu summā apsteidza maču uzvarētājs Egidijus Mačiunas, bet sudraba medaļu sacensībās kaklā kāra Ritvars Volfs.

atjaunots: 2024.g 31.martā | Tukuma Balss (x146)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
šodien | Tukuma Balss (x28)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši