Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2020.gada 15.jūlijs
Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
11'C
vējš: 0.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Meņģelis iekļauts Latvijas kvadriciklu izlases sastāvā dalībai Eiropas nāciju kausā


Meņģelis iekļauts Latvijas kvadriciklu izlases sastāvā dalībai Eiropas nāciju kausā

5. oktobrī Švetes trasē Vācijā, pulcēsies ātrākie kvadraciklu sportisti, lai aizstāvētu savas valsts godu Eiropas Nāciju Kausa sacensībās. Latvijas izlases sastāvā iekļauts arī Tukuma novada sportists Edgars Meņģelis.

 

Bez Meņģeļa Latvijas valsts karoga krāsas pārstāvēs Valērijs Kuzmins un Matīss Palēvics. Kā rezervists komandā pieteikts cits Tukuma novada motobraucējs Emīls Sigājevs.

 

2018. gada Eiropas Nāciju Kausa sacensības Latvijas izlases sastāvā pirmās bija gulbenietim Valērijam Kuzminam, kurš toreiz likās kā melnais zirdziņš, jo līdz tam brīdim nebija biežs viesis liela mēroga sacensībās un pārsteidza komandu, paziņojot, ka sacensībās startēs ar pilnībā jaunu motociklu. Risks atmaksājās un šogad Valērijs ir aktīvākais no izlases sportistiem, startējot ne tikai Baltijas valstu sacensībās, bet arī Eiropas čempionātā, kur šobrīd, pirms izšķirošā posma, kopvērtējumā ieņem godpilno 3. vietu.

 

Šogad uzsvaru lieku uz tehniku, precīzāk – uz sīkumiem. Pagājušajā gada sacensībās guvu mācību, ka katram mazajam sīkumam ir nozīme, lai veiksmīgi sacensībās nobrauktu līdz galam. Arī fiziskā sagatavotība ir daudz augstākā līmenī, salīdzinot ar pagājušo gadu, un, protams, tā tiek pilnveidota regulāros treniņos un dažādās sacensībās. Mans mērķis Vācijā ir vairāk saliedēt komandu, parādīt uz ko mēs esam spējīgi un nobraukt stabili līdz galam. ” gatavojoties sacensībām atzīst Valērijs.

 

Valērija komandas biedri būs Edgars Meņģelis un Matīss Palēvics. Tieši pērnā gada sacensībās Edgars, pēc divu gadu pauzes, atgriezās kvadracikla seglos, pierādot skeptiķiem, ka viņa prasmes nekur nebija zudušas. Lai gan sezonas laikā Edgars iedzīvojās traumā, viņš jau ir atsācis treniņu režīmu un arī šogad uzņemsies komandas kapteiņa godu. Savukārt pirmās sacensības, pārstāvot Latvijas izlasi, būs Matīsam, kurš līdz šim regulāri ir startējis Eiropas čempionāta posmos.

 

Izlases vadītāja godu arī šogad ir uzņēmies Jānis Arbidāns. “Šis man būs otrais gads izlases vadībā un vēlos lai arī šogad komanda justos komfortabli un būtu pietiekami nodrošināta startam Eiropas Nāciju Kausā. Mērķi paliek iepriekšējie – darīt visu iespējamo, kas ir mūsu spēkos, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu, jo Dānijā apliecinājām, ka esam spējīgi būt pietiekami ātri. Uz iepriekšējo gadu atskatos kā uz vērtīgu pieredzi. Komandas sastāvs ir nedaudz mainījies, šogad jaunpienācējs ir Matīss Palēvics, kas kopā ar komandas pieredzējušajiem braucējiem, Edgaru Meņģeli un Valēriju Kuzminu, veidos komandas satāvu šim gadam. Novēliet mums veiksmi, pārējo mēs paveiksim paši!” teic Jānis.


Līdz lielajam notikumam ir atlicis pavisam nedaudz. Šajā laikā komanda aktīvi trenēsies un gatavosies šīm nozīmīgajām sacensībām.

 452_69134457_2948317061848357_5008748739850928128_o_101516_p1.jpg
atjaunots: 2019.g 31.augustā | Marta Saulīte (x241)
Novados, Tukums, Sports

Jaunās vieglatlētes Marta Anna Putene un Alise Ciemiņa izcīna uzvaras sacensībās Ogrē
Jaunās vieglatlētes Marta Anna Putene un Alise Ciemiņa izcīna uzvaras sacensībās Ogrē
aizvakar | tukumabalss.lv (x132)
Markuss Kokins uzvar MX Nacionālā kausa 3. posmā; Šneiders iegūst sudrabu
Markuss Kokins uzvar MX Nacionālā kausa 3. posmā; Šneiders iegūst sudrabu
aizvakar | tukumabalss.lv (x148)
Tukumā un Kandavā notiks jaunizveidotās profesionālās 3x3 basketbola līgas posmi
Tukumā un Kandavā notiks jaunizveidotās profesionālās 3x3 basketbola līgas posmi
aizvakar | tukumabalss.lv (x59)
    Pasākumi
31.jūlijā 23:00 Pasākumi, Kandavā, Estrādē Ozolāji
Muzikālā vasaras nakts performance "ZIEDU DUETS"
    Aktuāli
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
no 16.maija līdz 8.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
IZSTĀDE: “Saules pusē. Leonīda Āriņa un Alekseja Naumova glezniecība”
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2020 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies