Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
2019.gada 14.novembris
Fricis, Vikentijs
10'C
vējš: 4.1m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Landcredit baneris_10109.jpg

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Meņģelis iekļauts Latvijas kvadriciklu izlases sastāvā dalībai Eiropas nāciju kausā


Meņģelis iekļauts Latvijas kvadriciklu izlases sastāvā dalībai Eiropas nāciju kausā

5. oktobrī Švetes trasē Vācijā, pulcēsies ātrākie kvadraciklu sportisti, lai aizstāvētu savas valsts godu Eiropas Nāciju Kausa sacensībās. Latvijas izlases sastāvā iekļauts arī Tukuma novada sportists Edgars Meņģelis.

 

Bez Meņģeļa Latvijas valsts karoga krāsas pārstāvēs Valērijs Kuzmins un Matīss Palēvics. Kā rezervists komandā pieteikts cits Tukuma novada motobraucējs Emīls Sigājevs.

 

2018. gada Eiropas Nāciju Kausa sacensības Latvijas izlases sastāvā pirmās bija gulbenietim Valērijam Kuzminam, kurš toreiz likās kā melnais zirdziņš, jo līdz tam brīdim nebija biežs viesis liela mēroga sacensībās un pārsteidza komandu, paziņojot, ka sacensībās startēs ar pilnībā jaunu motociklu. Risks atmaksājās un šogad Valērijs ir aktīvākais no izlases sportistiem, startējot ne tikai Baltijas valstu sacensībās, bet arī Eiropas čempionātā, kur šobrīd, pirms izšķirošā posma, kopvērtējumā ieņem godpilno 3. vietu.

 

Šogad uzsvaru lieku uz tehniku, precīzāk – uz sīkumiem. Pagājušajā gada sacensībās guvu mācību, ka katram mazajam sīkumam ir nozīme, lai veiksmīgi sacensībās nobrauktu līdz galam. Arī fiziskā sagatavotība ir daudz augstākā līmenī, salīdzinot ar pagājušo gadu, un, protams, tā tiek pilnveidota regulāros treniņos un dažādās sacensībās. Mans mērķis Vācijā ir vairāk saliedēt komandu, parādīt uz ko mēs esam spējīgi un nobraukt stabili līdz galam. ” gatavojoties sacensībām atzīst Valērijs.

 

Valērija komandas biedri būs Edgars Meņģelis un Matīss Palēvics. Tieši pērnā gada sacensībās Edgars, pēc divu gadu pauzes, atgriezās kvadracikla seglos, pierādot skeptiķiem, ka viņa prasmes nekur nebija zudušas. Lai gan sezonas laikā Edgars iedzīvojās traumā, viņš jau ir atsācis treniņu režīmu un arī šogad uzņemsies komandas kapteiņa godu. Savukārt pirmās sacensības, pārstāvot Latvijas izlasi, būs Matīsam, kurš līdz šim regulāri ir startējis Eiropas čempionāta posmos.

 

Izlases vadītāja godu arī šogad ir uzņēmies Jānis Arbidāns. “Šis man būs otrais gads izlases vadībā un vēlos lai arī šogad komanda justos komfortabli un būtu pietiekami nodrošināta startam Eiropas Nāciju Kausā. Mērķi paliek iepriekšējie – darīt visu iespējamo, kas ir mūsu spēkos, lai sasniegtu pēc iespējas augstāku rezultātu, jo Dānijā apliecinājām, ka esam spējīgi būt pietiekami ātri. Uz iepriekšējo gadu atskatos kā uz vērtīgu pieredzi. Komandas sastāvs ir nedaudz mainījies, šogad jaunpienācējs ir Matīss Palēvics, kas kopā ar komandas pieredzējušajiem braucējiem, Edgaru Meņģeli un Valēriju Kuzminu, veidos komandas satāvu šim gadam. Novēliet mums veiksmi, pārējo mēs paveiksim paši!” teic Jānis.


Līdz lielajam notikumam ir atlicis pavisam nedaudz. Šajā laikā komanda aktīvi trenēsies un gatavosies šīm nozīmīgajām sacensībām.

 


452_69134457_2948317061848357_5008748739850928128_o_101516_p1.jpg
atjaunots: 2019-08-31 | Marta Saulīte
Novados, Tukums, Sports

Tukumniece Katerīna Lazdovska skaistāko apalīšu konkursā Ukrainā izcīna 2.vietu
Tukumniece Agnese Ritene saņem “Gada farmaceits 2019” balvu
"Stende 2" komanda uzvar Latvijas kausā prāta spēlēs

    Pasākumi
14.novembrī 19:00-21:00 Tukumā, Tukuma pilsētas kultūras namā
Koncertstāsts Latvijai "Sirdspuksti"
16.novembrī 13:00-15:00 Tukumā, Durbes pilī
Kārļa Ķezbera brīnumu pasakas "Takšelis Makšelis" grāmatas prezentācija
16.novembrī 19:00 Tukumā, Tukuma sporta hallē
Cīņu šovs "Milžu cīņas 8"
17.novembrī 19:00 Lapmežciemā, Lapmežciema tautas namā
Valsts svētku sarīkojums "Es dzimtai zemei paklanos…” Lapmežciemā
    Aktuāli
no 5.oktobra līdz 7.decembrim
  Tukuma audēju darbnīcā
Izstāde “Ieva Krūmiņa. Tekstils”
no 7.jūnija līdz 22.decembrim
  Tukumā, Durbes pilī
izstāde “MEŽĢĪŅU ŠARMS UN NOSLĒPUMI”
no 13.jūlija līdz 5.jūlijam
  Tukumā, Pils tornī
izstāde "KINO TUKUMĀ"
no 2.septembra līdz 20.augustam
  Džūkstes pasaku muzejā
Izstāde "Brīnumlādītes"
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif

 

comforthouse_250x250_125533.gif

 

reklama_45944.png

    AptaujaSīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2019 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies