19.64'C
vējš: 4.12m/s

FK "Tukums 2000/Telms" ar rezultātu 2:0 uzveic "Grobiņu"

Kaspars Anmanis. Foto: Sanita Ieva Sparāne

''TonyBet'' futbola Virslīgas ceturtās kārtas duelī mājas spēlē uzvaru ar 2:0 pār ''Grobiņu'' svinēja laukuma saimnieki ''Tukums 2000/Telms'' futbolisti. Tukumnieku labā vārtus guva jamaikietis Kenrojs Kempbels un Kaspars Anmanis.

Rezultātu pirmā puslaika 15. minūtē atklāja Kaspars Anmanis, izvirzot tukumniekus vadībā ar 1:0.

Spēles izskaņā ''Tukums 2000/Telms'' izdarīja pamatīgu spiedienu uz viesu vārtiem, tam noslēdzoties ar otrajiem vārtiem – pirmos vārtus sezonā guva jamaikietis Kenrojs Kempbels. Visā mačā laukuma saimnieki bija krietni aktīvāki uzbrukumu veidošanā un izcīnīja trešo uzvaru četrās spēlēs.

Ar deviņiem punktiem Tukuma komanda turnīra tabulā ierindojas ceturtajā pozīcijā, bet Virslīgas debitante ''Grobiņa'' ieņem astoto pozīciju.

atjaunots: 2024.g 04.aprīlī | Tukuma Balss (x161)