Liāna, Lilija
15.64'C
vējš: 1.38m/s

Markuss Kokins izcīna 1. vietu motokrosa sacensībās Igaunijā

Sestdien, 6. martā, Igaunijā risinājās "Smilšu karaļa" sacensības motokrosā, kurās Junioru klasē tukumnieks Martins Kokins izcīnīja 1. vietu, bet braucienā kopā ar PRO sportistiem, kur par godalgām sacentās 28 sportisti, Kokins palika piektais.

Junioru klasē Markusam Kokinam nebija pienācīgas konkurences, lai arī šajos braucienos startēja Igaunijas labākie motosportisti. Kokins bija labākais visos trijos braucienos, tuvākos konkurentus apsteidzot pat par vairākām minūtēm.

Arī braucienos kopā ar PRO klases braucējiem, kuri pie starta barjeras bija stājušies ar krietni jaudīgākiem motocikliem kā tukumniekiem, Kokinam izdevās sarūpēt cienīgu konkurenci tādiem MXGP pasaules čempionāta braucējiem kā Gerts Krestinovs (Igaunija), Andero Lusbo (Igaunija), Harijs Kullass (Somija), Karels Tilks (Igaunija), Meiko Vetiks (Igaunija), Jaspers Hāvisto (Somija) u.c.

Kopējā ieskaitē ar PRO braucējiem, kur startēja 28 sportisti, Markuss Kokins izcīnīja 5. vietu.

atjaunots: 2024.g 07.aprīlī | Tukuma Balss (x284)