Ziedonis
16.64'C
vējš: 4.18m/s

BK "Jaunpils" bronzas sēriju sāk ar ļoti sāpīgu neveiksmi pret "East-Ball"/RTDP

Reģionālās basketbola līgas turnīrā sākusies bronzas sērija jeb cīņa par 3. vietu izslēgšanas turnīrā, kur BK "Jaunpils" komanda tiekas ar "East-Ball"/RTDP vienību no Rīgas. Pirmajā mačā, kas notika izbraukumā, jaunpilnieki piekāpās ar minimālu rezultātu 73:74.

Spēles sākums mazliet labāks padevās mājiniekiem, iegūstot piecu punktu pārsvaru pēc nospēlētām 10 minūtēm, bet otrajā spēles daļā viena punkta pārsvars Jaunpils komandai – puslaikā ejot – 41:37, vadībā mājinieki.

Trešā ceturtdaļa ļoti līdzvērtīga, pēdējā lielajā pārtraukumā ejot nemainīgi četru punktu pārsvars "East-Ball" basketbolistiem. Vēl minūti līdz spēles beigām Jaunpils vīri bija iedzinēju lomā ar vienu punktu, pēc brīža jau divu punktu vadība, bet īsi pirms beigām atkal iedzinēju lomā… Un tomēr, beigās ļoti sāpīgs minimāls zaudējums…

Atbildes spēle notiks pirmdien, 8.aprīlī, plkst. 20.00, Jaunpils Sporta namā.

Resurss: sports.tukums.lv

atjaunots: 2024.g 05.aprīlī | Tukuma Balss (x31)
Novados, Jaunpils, Sports, Basketbols

Latvijas U18 hokejisti iekļūst pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā
vakar | Tukuma Balss (x134)
Balinska "Panthers" sagrauj "Lightning" un iesoļo nākamajā kārtā
vakar | Tukuma Balss (x57)
Latvieši cieš sakāvi pret Norvēģiju, ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu izšķirs sāncenši