Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds
15.64'C
vējš: 2.59m/s

Gailišam pasaules čempionātā parariteņbraukšanā trekā 17.vieta grupas braucienā

Latvijas parariteņbraucējs Oskars Gailišs Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro notiekošajā pasaules čempionātā trekā ieņēma 17.vietu grupas braucienā jeb skrečā. Tukumnieks sacenšas MC4 medicīnas grupā.

Pirms tam trešdien tika aizvadīta grupas brauciena kvalifikācija, kurā Tukuma novada sportists savā grupā finišēja astotais un nodrošināja vietu finālbraucienā.

Savukārt finālā sacentās 20 parariteņbraucēji, no kuriem pirmo vietu izcīnīja francūzis Kevins Lekefs, bet Gailišs, atpaliekot par diviem apļiem, ierindojās 17.pozīcijā.

Vēl ceturtdien tika aizvadīta 4000 metru iedzīšana, kurā Gailišs ieņēma 25.vietu 29 sportistu konkurencē. Iedzīšanā uzvaru svinēja Lielbritānijas pārstāvis Ārčijs Atkinsons. Trešdien pirmajā omniuma disciplīnā 200 metros gaitā Gailišs ierindojās 25.pozīcijā.

Omniumā vietas tiek sadalītas četru disciplīnu kopvērtējumā – 200 metros gaitā, 4000 metru iedzīšanā, 1000 metru hītā un grupas braucienā.

Resurss: lpkomiteja.lv

atjaunots: 2024.g 23.martā | Tukuma Balss (x32)