Laine, Raimonds, Vilnis
18.64'C
vējš: 2.91m/s

"Tukuma Brāļi I" sērijā panāk 2-0 ar "Santeko" un sper soli tuvāk EHL finālam

Entuziastu hokeja līgas (EHL) E4 divīzijas izslēgšanas spēļu otrajā pusfināla mačā panākumu ar 7:3 guvusi "Tukuma Brāļi I" komanda, kas izbraukumā tikās ar "Santeko" vienību.

Jau no spēles paša sākuma kontroli pār pār maču uzņēmās tukumnieki, pirmajās desmit minūtēs gūstot trīs vārtus. Otrajā periodā vēl divi vārti "brāļu" labā, bet vienus izdevās gūt arī "Santeko" vienībai, bet tālāk sekoja līdzīga rezultatīva spēle, kurā otro uzvaru sērijā izcīnīja "Tukuma Brāļi".

Tukuma komandas labā pa diviem vārtiem guva Māris Gailītis, Sandis Drāznieks un Klāvs Kiseļevskis, bet Jāņa Ieviņa kontā viens precīzs trāpījums.

Jāpiezīmē, ka "Santeko" rindās spēlēja divi tukumnieki Artis Belouss un Sandis Būmeisters, abi izceļoties ar rezultatīviem trāpījumiem.

Šobrīd sērijā līdz trim uzvarām 2-0 vadībā ir "Tukuma Brāļi". Tukumniekiem ir labas iespējas trešajā spēlē noslēgt sēriju un kvalificēties finālam cīņā par Nameja kausu. Trešais mačs paredzēts 13. aprīlī Tukuma ledus hallē.

atjaunots: 2024.g 10.aprīlī | Tukuma Balss (x63)