Liāna, Lilija
13.64'C
vējš: 1.38m/s

Fogelis un Krūkliņš Talsu NSS/”Krauzers” sastāvā kļūst par Latvijas vicečempioniem florbolā

"Masters"/"Ulbroka" florbolisti sestdien Rīgā kļuva par "Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra uzvarētājiem. "Masters"/"Ulbroka" finālā ar 6:2 pieveica Talsu NSS/"Krauzers", kuras rindās spēlē Tukuma novada florbolisti Matīss Fogelis un Toms Krūkliņš. Finālspēli "Arēnā Rīga" vēroja 4517 skatītāju.

Devītajā minūtē vārtus guva Talsu komandas spēlētājs Artis Raitums, bet minūti un 59 sekundes pirms trešdaļas beigām pēc Toma Bitmaņa un Krišjāņa Krēmera gūtiem vārtiem vadībā jau bija Ulbrokas florbolisti. Toms Akmeņlauks 25.minūtē atjaunoja neizšķirtu, bet 36.minūtē Ulbrokas komandu vadībā izvirzīja Kevins Šmits.

52.minūtē Andrejs Šķerbergs par Ulbrokas vārtsarga Ivara Dišereita savainošanu saņēma sarkano kartīti un četras soda minūtes. Turklāt Dišereitam bija jāatstāj vārti, dodot vietu vārtos Robertam Brantam. Vairākuma laikā 4:2 ar metienu iepretī vārtiem 4:2 panāca Edijs Šenbergs.

49.minūtē 5:2 panāca Rūdolfs Vilmanis, bet 57.minūtē Kevins Šmits ar patālu metienu vārtu augšējā stūrī panāca 6:2. Nedaudz vairāk nekā sešas minūtes līdz spēles beigās talsenieki sāka mainīt vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču sekmju nebija. Šmits vēl trāpīja pa talsenieku vārtu konstrukciju, bet rezultāts vairs nemainījās.

Talsinieki pusfinālā ar 4-2 apspēlēja Cēsu "Lekrings", kamēr "Masters"/"Ulbroka" ar 4-1 pārliecinoši uzvarēja "Valmiera"/"Betsafe" vienību. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva "Lielvārde"/"FatPipe", kas finālā ar 5:4 pārspēja "Valmieras" florbolistus. Ulbrokas komanda iepriekš titulus bija ieguvusi 2017. un 2018. gadā.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2024.g 14.aprīlī | Tukuma Balss (x45)