17.64'C
vējš: 2.61m/s

Kristaps Jākobsons kļūst par Polijas čempionu hokejā

Kristaps Jākobsons. Foto: hokejazinas.com

Svētdien vakarā par Polijas čempioniem hokejā kļuva Tukuma novada hokeja aizsarga Kristapa Jākobsona pārstāvētā Aušvicas “Unia”.

Finālsērijas izšķirošajā septītajā spēlē “Unia” izbraukumā ar 1:0 pagarinājumā pārspēja “GKS Katowice” klubu, triumfējot sērijā ar 4-3. “Unia” pie čempiontitula tika pēc divdesmit gadu pārtraukuma.

Aizvadītajā mačā pamatlaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet uzvaru “Unia” pagarinājuma 7. minūtē atnesa lietuviešu uzbrucējs Marks Kaleiņikovs.

Latviešu aizsargs Kristaps Jākabsons spēlēja pirmajā maiņā. 19 izslēgšanas spēļu mačos aizsargs atdeva piecas rezultatīvas piespēles, savukārt regulārā čempionāta 38 spēlēs viņa rēķinā vieni gūti vārti un 13 piespēles.

Resurss: Mārtiņš Lācis

atjaunots: 2024.g 15.aprīlī | Tukuma Balss (x406)