Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
19.64'C
vējš: 0.86m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Tukumā uz ielām atgriežas "Bolt" elektriskie skrejriteņi


Tukumā uz ielām atgriežas "Bolt" elektriskie skrejriteņi
Publicitātes foto

No šodienas, 17. aprīļa, skrejriteņu operators “Bolt” Tukumā uzsāk skrejriteņu sezonu – pilsētā ir izvietoti skrejriteņi.

Kā katru gadu, "Bolt" aicina lietotājus būt atbildīgiem un ievērot visus skrejriteņu lietošanas noteikumus, kā arī atgādina, ka skrejriteņu noma ir pieejama lietotājiem tikai no 18 gadu vecuma.

"Arī jaunajā sezonā turpināsim izglītot skrejriteņu lietotājus par drošu pārvietošanos pilsētvidē un pareizu skrejriteņu novietošanas kultūru, lai nodrošinātu visu satiksmes dalībnieku drošību," saka Ronalds Ābols, "Bolt" skrejriteņu operāciju vadītājs Latvijā.

Šogad noteiktas stingrākas prasības elektroskrejriteņu lietošanā:

Pērn pavasarī jau vairākās pilsētās ieviesa skrejriteņu ātruma ierobežojumus naktīs nedēļas nogalēs, maksimālo ātrumu no ierastajiem 25 km/h samazinot uz 20 km/h. Atsākoties sezonai, šis ierobežojums stāsies spēkā automātiski un būs spēkā līdz pat sezonas beigām gada otrajā pusē. Vienlaikus, atsevišķās pilsētu zonās paliek spēkā iepriekš noteiktais limits 10-15 km/h.
Uz visiem "Bolt" skrejriteņiem izvietotas jaunas reģistrācijas uzlīmes, kas norādīs katra skrejriteņa unikālo reģistrācijas numuru un tādējādi palīdzēs uzlabot kopējo satiksmes drošību.
"Bolt" arī šogad turpinās īstenot un analizēt pārgalvīgas braukšanas rādītāju. Rādītājs tiks mērīts visiem tiem "Bolt" skrejriteņu lietotājiem, kas ir veikuši vismaz piecus braucienus. Pateicoties skrejriteņu plašajam sensoru klāstam, varēs noteikt, piemēram, vai uz skrejriteņa notiek brauciens divatā, notiek strauja bremzēšana, izslīdēšana, sadursme, kā arī skrejriteņa novietošana aizlieguma zonā. Ja rādītājs būs negatīvs, lietotājs vispirms saņems paziņojumu lietotnē kopā ar izglītojošu informāciju par to, kā uzlabot savu braukšanas kultūru. Gadījumā, ja pēc iepazīšanās ar materiāliem lietotāja sniegums turpmāko piecu braucienu laikā neuzlabosies, maksimālais skrejriteņa ātrums šim lietotājam tiks samazināts līdz 15 km/h. Savukārt tiem, kuri arī pēc tam turpinās braukt bezatbildīgi, piekļuve "Bolt" skrejriteņiem tiks liegta uz vienu nedēļu.
"Bolt" pastāvīgi seko līdzi mainīgajiem pavasara laikapstākļiem visās pilsētās, kur ir pieejami skrejriteņi, un gadījumos, ja laikapstākļi nebūs braucienam droši, skrejriteņu darbība īslaicīgi tiks pārtraukta. Lietotāji par visām izmaiņām tiks informēti mobilajā lietotnē.
Redzot pārkāpumus skrejriteņu lietošanā, aicinām ziņot Tukuma novada vienotajam dispečerdienestam, diennakts tālruņa numurs 8881.

Par neatbilstošu rīcību “Bolt” skrejriteņu izmantošanā, iespējams ziņot “Bolt” tīmekļa vietnē vai “Bolt” lietotnē. "Bolt" skrejriteņi šī gada sezonā pieejami 19 Latvijas pilsētās.

 

Resurss: Boltatjaunots: 2024.g 17.aprīlī | Tukuma Balss (x170)
Novados, Tukums

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x97)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x33)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies