Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 18.maijs
Ēriks, Inese, Inesis
18.64'C
vējš: 0.86m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Zantes pagastā tikusies Tukuma novada pašvaldības vadība un pagastu pārvalžu vadītāji


Zantes pagastā tikusies Tukuma novada pašvaldības vadība un pagastu pārvalžu vadītāji
Foto: Tukuma Novada pašvaldība

16. aprīlī Zantes pagastā notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu vadītāju tikšanās, kuras laikā tika pārrunāti dažādi aktuāli jautājumi, iepazītas pagastam nozīmīgas vietas un objekti.

Tikšanās dalībnieki apmeklēja Zantes pamatskolu, kur skolas pārstāvji un skolēnu pašpārvalde klātesošos iepazīstināja ar skolu, mācību procesu, kā arī tika apspriesti saimnieciskie jautājumi. Zantes pamatskola aktīvi līdzdarbojas Ekoskolu programmā, kuras pamatā ir vienkāršas, brīvi piemērojamas un efektīvas vides pārvaldes sistēmas izveide skolā. Audzēkņi ir ieinteresēti vides aizsardzībā, rīkojas vides interesēs un tajā iesaista arī apkārtējo sabiedrību.

Apskatīta tika pagasta bibliotēka un valsts un pašvaldības vienotais klientu centrs. Pēc tam klātesošie devās uz pašvaldības ēku Skolas ielā 4, Zantē, kurā draudzīgi sadzīvo Zantes ģimenes atbalsta centrs, feldšeru punkts un pirmsskolas vecuma bērnu grupiņas. Lai uzlabotu vides pieejamību, pašvaldība šajā ēkā jau drīzumā uzsāks būvdarbus, kā arī projekta ietvaros tiks iegādātas iekārtas, aprīkojums, un labiekārtota teritorija.

Tālāk ceļš veda uz Zantes Kultūras namu, kur viesiem skanīgu un skaistu priekšnesumu sniedzas Zantes pamatskolas un pirmsskolas grupiņu audzēkņi.

Pēcpusdienas sanāksmē piedalījās arī Tukuma novada pašvaldības sociālās jomas speciālisti. Tās laikā tika diskutēts par to, kā vēl vairāk veicināt sadarbību starp iestādēm, lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību un kvalitāti, kā arī apspriests tika jautājums par kā optimizēt un efektivizēt teritoriju uzkopšanas darbus.

Tikšanās laikā Zantē gūta vērtīga pieredze un stiprināta komanda, lai savstarpējā sadarbība un pašvaldības darbs kļūtu vēl labāks. Nepamanīts nevarēja palikt Zantes pagasta pārvaldes un iestāžu kopējais komandas darbs, ieinteresētība tajā ko dara, atvērtība un draudzīgā attieksme gan vienam pret otru, gan pret ikvienu, kurš ir atvērts sadarbībai un ieinteresēts pagasta attīstībā.

Jāpiebilst, ka papildu Zantē redzētajam, tikšanās dalībniekiem prieku sagādāja arī valsts reģionālā autoceļa P109 posma Zemīte-Zante sen gaidītie remontdarbi, pēc kuru pabeigšanas iedzīvotājiem no Zantes pagasta uz Tukuma novada centru būs iespējams aizbraukt pa asfaltētu ceļu. Lai gan remontdarbi uzsākti nesen, šobrīd te jaušama aktīva darbība un satiksmi regulē četri luksofori. Jau nākamā gada vasarā ceļa remontdarbus plānots pabeigt, kas pagastam sniegs labāku sasniedzamību un aktīvāku ekonomisko rosību.

Resurss: Tukuma Novada pašvaldībaatjaunots: 2024.g 17.aprīlī | Tukuma Balss (x172)
Novados, Tukums

Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
Durbes estrādē notika skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”
vakar | Tukuma Balss (x94)
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
Celtnieku ielas 4 pagalmā izbūvēta jauna lapene, veļas žāvētava
2024.g 15.maijā | Tukuma Balss (x14)
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
Notika Tukuma novada pašvaldības vadības un pagastu pārvalžu tikšanās
aizvakar | Tukuma Balss (x22)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies