Ēriks, Inese, Inesis
21.64'C
vējš: 1.24m/s

tukumametals

Tukuma šāvējiem medaļu birums Latvijas pašvaldību veterānu-senioru 61. Sporta spēļu finālsacensībās

Sestdien, 20. aprīlī, Tukuma novada pieredzējošākie šāvēji aizvadīja lieliskus startus, piedaloties Latvijas pašvaldību veterānu- senioru 61. Sporta spēļu finālsacensībās. Tukumnieku kontā vairākas medaļas.

Vingrinājumā PP-20 sieviešu konkurencē, savā vecuma grupā 55+, pirmo vietu izcīnīja Agrita Stepanova ar 173 punktiem, bet 3.vietu ieguva Ilze Linberga 40+ vecuma grupā ar 177 punktiem.

Vingrinājumā MP-30 sieviešu konkurencē 1. Vietu izcīnīja Ilze Linberga ar lielisku rezultātu 285 punkti, bet 2. Vietu izcīnīja Agrita Stepanova ar 256 punktiem, savā vecuma grupā 55+. Šajā pašā vingrinājumā vīriešu konkurencē 2. Vietu izcīnīja Tukumnieks Andris Peipiņš ar 276 punktiem.

Vingrinājumā PŠ-20 sieviešu konkurencē Agrita Stepanova izcīnīja vēl vienu 2. Vietu ar iegūtiem 162,1 punktu. Toties, vīriešu konkurencē šajā pašā vingrinājumā ar 189,8 punktiem Mārtiņš Grigorjevs izcīnīja godalgoto 1. vietu.

Vingrinājumā MŠ-30 sievietēm ar rezultātu 238 punkti 2. Vietu izcīnīja Agrita Stepanova. Šajā pašā vingrinājumā vīriešiem, 1. vietu izcīnīja Mārtiņš Grigorjevs ar 270 punktiem.

Resurss: Tukuma šāvēji

atjaunots: 2024.g 21.aprīlī | Tukuma Balss (x244)