2024.gada 07.maijs
Henriete, Henrijs, Jete
5.64'C
vējš: 5.77m/s

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionātā aizvadīta otrā fināla spēle, kas risinājās Pūrē starp SK "Pūre" un SK "Lauciene" komandu. Šoreiz uzvarēja pūrenieki sērijā līdz divām uzvarām panākot 1-1.

Sērija tiek aizvadīta līdz divām uzvarām – pirmajā spēlē – trešdien Laucienē, uzvaru svinēja mājinieki! Lai turpinātu sēriju, Pūres vīriem šodien derēja tikai un vienīgi uzvara!

Spēles sākums līdzvērtīgs – pēc nospēlētiem diviem setiem rezultāts uz tablo līdzīgs – 1:1! Trešā seta sākums kā jau finālā – punkts punktā, seta vidum tuvojoties – 13:13! Arī seta turpinājums ļoti līdzīgs – te punkts vienai komandai, te otrai! Seta beigās, savu skaļo fanu dzīti, Pūres vīri izrāvās vadībā, spējot uzvarēt setu – 2:1 – vadībā Pūre!

Šķiet, ka ceturtā seta sākumā Laucienes komanda bija tikusi pie jaunām baterijām, jo seta sākums viņu labā (4:10). Pūres komandai gan visai ātri izdevās atgūties un vairāku punktu pēc kārtas sērija atgrieza viņus atkal spēlē (8:11)! Tālāk jau spēle ļoti līdzīga, tomēr mājiniekiem tā īsti neizdevās pietuvoties tuvāk, lai apdraudētu Laucienes komandas vadību. Un tomēr – fani neļauj padoties – tuvojoties seta izskaņai – 20:20! Seta galotne šoreiz piederēja SK Pūre komandai – izcīnot uzvaru spēlē un pagarinot sēriju.

Resurss: sports.tukums.lv

atjaunots: 2024.g 26.aprīlī | Tukuma Balss (x348)