Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 16.jūnijs
Justīne, Juta
22.64'C
vējš: 1.6m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Labdarības hokeja mačā Rodrigo saziedoti 5665 eiro


Labdarības hokeja mačā Rodrigo saziedoti 5665 eiro
Foto: Rotas/Meliorceltnieks

Sestdien, 27. aprīlī, Tukuma ledus hallē notika labdarības hokeja mačs, kurā ziedojuma veidā tika vākti līdzekļi divus gadus vecā Rodrigo rehabilitācijai. Šajā mačā uz ledus viena pret otru stājās HK "Rotas/Meliorceltnieks" vienība pret Latvijas hokeja draugiem.

Spēli uz vietas apmeklēja ap 400 līdzjutēju, kuri bija atnākuši vērot kā vietējā Tukuma hokeja komanda izaicina Latvijas sporta zvaigznes, kuru satstāvā iekļauti bijušie Latvijas izlases hokejisti kā Miķelis Rēdlihs, Mārtiņš Karsums, Rodrigo Laviņš, Aleksandrs Ņiživijs u.c. Tāpat Latvijas hokeja draugu komandā spēlēja 140 kg smagais spēkavīrs Dainis Zāģeris, dziedātāja Dināra Rudāne, skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, bobsleja izlases sportisti, kā arī citi. Arī pieckārtējais pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Kristers Serģis kāpa uz ledus, tiesa, viņš pamatlaiku nokavēja, jo atradās Aizputē Latvijas čempionāta motokrosā 1. posmā, taču viņa dēļ hokejisti izspēlēja vēl ceturto periodu.

Kā jau tas ierasts labdarības spēlēs, mačs noslēdzās ar draudzīgu rezultātu 10:10. Protams, neiztika bez saldā ēdiena - soda metieniem. Galvenā uzvara šajā mačā bija līdzjutēju saziedotie 5665, 14 eiro, kas tiks novirzīti Rodrigo. Līdzekļi tiks tērēti delfīnterapijai, kuras aptuvenās izmaksas uz 15 dienām ir 7000 eiro. Tiek uzskatīts, ka delfīnu terapija ir viena no efektīvākajām terapijām bērniem ar cerebrālo trieku un autismu.

Jāpiezīmē viens aizkustinošs fakts - vienā no izsolēm, kurā varēja iegūt Martina Dukura kreklu ar ko viņš startēja Olimpiskajās spēlēs, par 400 eiro iegādājās Aleksandrs Ņiživijs, kurš vēlāk šo kreklu uzdāvināja mazajam Rodrigo. Citās izsolēs varēja iegādāties slaveno Latvijas hokejistu nūjas un citu atribūtiku.4638_rotas_121312_p1.jpg
atjaunots: 2024.g 28.aprīlī | Tukuma Balss (x333)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Kokins Igaunijas čempionāta 2.posmā izcīna 3.vietu
Kokins Igaunijas čempionāta 2.posmā izcīna 3.vietu
šodien | Tukuma Balss (x29)
Ķesterciema pludmalei piešķirts "NaaC" karogs
Ķesterciema pludmalei piešķirts "NaaC" karogs
aizvakar | Tukuma Balss (x124)
"Tukums 2000/Telms" ar 1:6 piekāpjas "Valmieras" priekšā
"Tukums 2000/Telms" ar 1:6 piekāpjas "Valmieras" priekšā
aizvakar | Tukuma Balss (x128)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies