23.64'C
vējš: 3.8m/s

Markuss Kokins izcīna pārliecinošu uzvaru motokrosa sacensībās Igaunijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā notika Hobijkrosa kluba 2. posms motokrosā, kurā "Junioru" klasē divu braucienu summā nepārspēts palika tukumnieks Markuss Kokins.

Jau kvalifikācijā Kokins bija ātrākais pilots savā klasē un viens no galvenajiem konkurentiem cīņā par uzvaru posmā.

Markuss pēc pirmajā braucienā pārliecinoši izcīnītās 1. vietas, apsteidzot tuvāko sekotāju gandrīz par 30 sekundēm, nostiprināja savu favorīta statusu un turpināja uzrādīt labu ātrumu arī otrajā braucienā, kurā atkal finiša līniju šķērsoja kā pirmais.

Dienas beigās, summējot abu braucienu rezultātus, Markuss Kokins kaklā kāra zelta medaļu, 2. vietu izcīnīja Romeo Pikands no Igaunijas, bet trešais palika cits igaunis Gregors Kūsks.

Nākamās sacensības Kokins aizvadīs jau 12. maijā Apē, kur risināsies Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms.

atjaunots: 2024.g 08.maijā | Tukuma Balss (x244)